Коньяк Франції Maxime Trijol XO 40% 0.05л [3544680012009] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Коньяк Франції Maxime Trijol XO 40% 0.05л [3544680012009]

389 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Коньячний дім Maxime Trijol починає свою історію з 1859 року, і до цього дня він залишається сімейним бізнесом, яким керує представник п'ятого покоління сім'ї: Жан-Жак Трижоль. Загальна площа виноградників, що належать родині, розташованих у найпрестижніших апеласьйонах Коньяку — Гран Шампань і Пті Шампань, — становить 98,8 акра. Вироблені тут коньячні спирти закуповують усі найбільші й відомі коньячні будинки, щоб уже потім скласти власні купажі. Дому Maxime Trijol належить одна з найбільших винокурень регіону, у якій розташовані 22 перегінних куби шарантського типу. Витримування коньячних спиртів відбувається в бочках із дубів Лімузена й Тронсе. Будинок Maxime Trijol входить до сімки найбільших незалежних виробників коньячної продукції, а якість його напоїв засвідчено численними нагородами найпрестижніших міжнародних конкурсів.

Для гарантії якості напоїв будинок Maxime Trijol суворо обмежує кількість випущених коньяків кожної категорії. Кожна пляшка з коньяком має сертифікат якості й індивідуальний номер, який доводить автентичність продукту

Характеристики
Виробник Maxime Trijol
Країна Франція
Регіон Гран Шампань, Пти Шампань, Бордери
Класифікація XO
Витримка 25 років в бочках з лімузенського дуба, який ізготвлівается відповідно до старовинних французькими традиціями
Об `єм 0.05 л
Міцність 40%
Медалі Коньяк в 1996 году он был удостоен бронзовой награды на “International Wine and Spirit Competition”, а в 1997 – специальной награды “International Spirits Challenge”. SILVER MEDAL 2006, IWSC, Шанхай; МЕДАЛЬ SILVER 2007 & 2009, IWSC, Лондон; SILVER MEDAL 2011, FWSA, Гонконг; МЕДАЛЬ СЕРИИ 2011, IWSC
Категорія Коньяк
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Приємний, темно-бурштиновий
Аромат Ніжний і в той же час складний аромат наповнений тонами цитрусових, ванілі, горіхів і тропічних квітів
Смак Відмінно збалансований, складний і в той же час дуже приємний, з нотками тропічних фруктів, спецій, ванілі, сухих квітів і дуба.
Гастрономічна поєднуваність Прекрасний смак і аромат найкраще розкриваються при вживанні в чистому вигляді.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари