Джин Великобританії Bankes London Dry 40% 1 л [8000040520010]
Акція

Джин Великобританії Bankes London Dry 40% 1 л [8000040520010]

  • Виробник: Langley Distillery
  • Штрих-код: 8000040520010
  • Наявність: Немає в наявності
753 грн 743 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Langley Distillery, розташована недалеко від Бірмінгема, Англія. У нинішній будівлі заводу на початку 19 століття була пивоварня, а сама будівля розташована над стародавніми підземними водними джерелами. Джин переганяють у Ленглі з 1920 року, проте деяким із використовуваних мідних кубів і ректифікаційних колон понад 100 років.
Джин досі виготовляється традиційними методами з використанням спирту вищої якості за рецептами, які передаються з покоління в покоління й містять тільки натуральні компоненти. Langley Distillery — один із найбільш визнаних і шанованих спиртозаводів в Англії, управляється майстрами-дистилерами із понад 30-річним досвідом, які дивляться на процес дистиляції як на прикладне мистецтво. Симбіоз їхнього досвіду з досвідом Campari дає змогу створити дійсно унікальне поєднання — якісних інгредієнтів, методології, "носа" і досвіду.
Група Davide Campari-Milano SpA., є одним із провідних світових виробників напоїв, представлена більш, ніж в 190 країнах світу та займає провідні позиції в Європі й Америці. Заснована в 1860 році, сьогодні Група — шостий за величиною гравець на ринку алкогольних напоїв категорії "преміум".
Продуктова лінійка Компанії — це понад 50 брендів, з-поміж яких всесвітньо відомі Aperol, Appleton, Campari, Cinzano, SKYY Vodka та Wild Turkey.

Bankes — це преміальний сухий лондонський джин (London Dry Gin), унікальний та інноваційний; він став продуктом понад 300-річної англійської історії дистилювання
Bankes — унікальний. Унікальний метод виробництва та підбір рослинних компонентів дають змогу створювати справжній London Dry з англійським характером. Сімейні традиції, що передаються понад 150 років, є свідченням чесності джину Bankes. Крім того, використання в процесі виробництва Bankes різних історичних способів дистиляції — данина поваги багаторічній англійській традиції виробництва джину.
Старі традиційні мідні перегінні куби (Дженні — 18 років і Анжела — 108 років), які використовуються для виробництва джина Bankes і добре зарекомендували себе, мають репутацію одних із найкращих в Англії для виробництва London Dry Gin. Щоб отримати найкраще з використовуваних у виробництві рослин і трав, процес дистиляції починається з маринування, тобто багатогодинного змішування рослин із нейтральним спиртом до дистиляції. Цей процес дає змогу отримати з використовуваних інгредієнтів справді унікальні аромати та компоненти.

Характеристики
Виробник Langley Distillery
Країна Великобританія
Регіон Бірмінгем
Колір Прозорий
Об `єм 1 л
Міцність 40%
Категорія Джин
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Прозорий, чистий
Аромат Тонкий, свіжий, м'який цитрусовий
Смак Ніжний, з цитрусовими тонами і фруктовим відтінками
Гастрономічна поєднуваність Рекомендується повадать в чистому Віже або з льодом. Також можна використовувати в якості ігрідіента для коктейлів

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари