Вино Італії ігристе Fragolino Borgo Imperiale Рожеве, , Сол., 7.5% 0.75 л [8008820159191]

  • Виробник: Decordi
  • Закінчилося
139 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

"Borgo Imperiale "- лінійка, що є предметом гордості сім'ї Декорді. Вина повною мірою виражають "імператорський" характер села Борго. Винарня Decordi веде свою історію з 1921 року, коли родина володіла невеликим кафе, де подавалися традиційні італійські страви та вина власного виробництва. В ті роки в господарстві Decordi у великих обсягах вироблялись червоні вина на основі сортів Ламбруско, Фортан і Анчелотта. Вина були настільки популярні серед відвідувачів, що на сімейних зборах було вирішено зайнятися виноробством серйозно. Так в 1925 році було покладено початок майбутній винарні, яка існує вже 80 років. Саме у 20-ті роки розпочато культивування виноградників, і тоді ж створювалися перші купажі вин, що продавалися як на розлив, так і в пляшках. Офіційно виноробне господарство Декорді зареєстроване 1937 р., а до 1950 р. було закінчено будівництво заводу зі щорічним об'ємом виробництва 3 млн л. Велика частина продукції на той момент продавалася в бутлях великого формату та деміджонах. До 1964 році обсяг виробництва ще більше збільшився, і ринком збуту винарні стали сусідні провінції — Ломбардія й Емілія-Романья.

У 70-х роках XX століття компанія Декорді представила нову лінію вин, випущену спеціально для ресторанної індустрії країни. Високий купівельний попит забезпечив можливість технічного оновлення та модернізації устаткування, а також допоміг компанії вийти на новий рівень — у 80-ті роки господарство починає експортувати свої вина в Європу й Америку, а в 90-ті — у Японію.

З 2005 року Вінікола Декорді очолюється представником четвертого покоління сім'ї — Алессандро Декорді, чиї зусилля спрямовані як на розвиток виробництва, так і на подальше завоювання світового ринку.

Характристики
Виробник Decordi
Країна Італія
Вміст цукру Солодке
Колір Рожеве
Об `єм 0.75 л
Міцність 7.5%
Термін придатності Fragolino-Borgo-Imperiale-8008820159191

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари