Настоянка гірка Fernet-Branca 0.7 л, 39% [8004400001027_8004400014119] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Настоянка гірка Fernet-Branca 0.7 л, 39% [8004400001027_8004400014119]

  • Немає в наявності
762 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Рецепт «Fernet Branca» був створений сім'єю Бранка 1845 року та залишається незмінним до сьогодні. Вже впродовж багатьох років технологія виробництва цього напою зберігається в суворій таємниці. Відомо, що до його складу входить приблизно 27 трав і спецій, серед яких є кардамон, алое, тирлич, ревінь, мірра, ромашка та шафран. Лікер виготовляться на базі виноградного дистиляту й більше ніж рік витримується в дубових бочках. Завдяки своєму унікальному складу напій має низку цілющих властивостей: він стимулює травлення, очищає організм, тонізує, а також заспокоює й розслабляє.

У 1845 році подружжя Бернардіно й Кароліна Бранка в Мілані заснували компанію «Fratelli Branca». Будучи аптекарем, Бернардіно у своїй домашній лабораторії розробив еліксир, який виліковував безліч хвороб.

Як зазначалося в рекламі тих років, у створенні еліксиру брали участь якийсь лікар Фернет, який відрізнявся дивовижним довголіттям, насправді ж, це ім'я було вигадано Бернардіно в маркетингових цілях і було тільки на етикетках напою. Але лікер дійсно допомагав виліковувати від безлічі хвороб і користувався величезною популярністю серед місцевих жителів.

Девіз компанії із самого її заснування звучав так: «Оновлюй, але зберігай», і творець компанії, Бернардіно Бранка, повністю відповідав цій філософії — він завжди був відкритий для нових можливостей, пов'язаних із новаторськими технологіями та розвитком реклами, не змінюючи водночас традиціям і досвіду минулого.

Завдяки високій якості та використанню виключно натуральних інгредієнтів «Fernet Branca» став відомий у всьому світі. Компанія донині приділяє велике значення традиціям, використовуючи старовинні рецепти, які зберігаються в суворому секреті та передаються з покоління в покоління.

«Fernet Branca» є 13-м за величиною глобальним алкогольним брендом. Щорічно у світі продається приблизно 70 млн пляшок цього бітера.

За версією видання «Drinks International» бітер «Fernet Branca» посідає 1-е місце за обсягами продажів серед дигестивів у списку «The World's 50 Best Bars».

Характеристики
Країна Італія
Дегустаційні замітки
Аромат
Смак
Гастрономічна поєднуваність

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари