Ром Havana Club Especial / Гавана Клаб Аньєхо Еспесьяль, 40%, 0.05 л [8501110089661] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Ром Havana Club Especial / Гавана Клаб Аньєхо Еспесьяль, 40%, 0.05 л [8501110089661]

  • Бренд: Havana Club
  • Немає в наявності
69 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Історія рому пов'язана безпосередньо з історією цукрової тростини, адже ром виготовляється на основі густої та ароматної патоки, яка утворюється в процесі виробництва цукру.

Поява цукрової тростини на Кубі пов'язана з ім'ям великого першовідкривача — Христофора Колумба. У 1493 році, під час своєї другої подорожі до Нового Світу, він узяв із собою кілька паростків цукрової тростини. Відтоді розведення цієї рослини стало стратегічним заняттям для Куби: у середині дев'ятнадцятого століття Куба виробляла близько однієї третини всього світового обсягу цукру із цукрової тростини.

У 1860-х роках на Кубі з'явилася технологія дистиляції, а з 1878 року почалася історія Havana Club, коли засновник Havana Club, відкрив винокурню «Ла Візкайя» в Карденасі, на узбережжі Куби. Назву «Havana Club» було вибрано для того, щоб символічно об'єднати два світи: традиційне кубинське коріння й неповторність Гавани, а також нічне життя, яке асоціюється зі словом «клуб», однаково звучить багатьма мовами світу. Ці два слова досі залишаються «серцем» бренда.

У 1935 році Havana Club відкрила бар на Плаза-де-ла-Катедрал, у самому центрі Гавани. У 30-50-ті роки Havana Club мала честь готувати коктейлі для таких знаменитостей, як Мері Пікфорд і Марлен Дітріх, Жан Поль Сартр і Ернест Хемінгуей, Нат Кінг Коул і Гаррі Купер.

Сьогодні Havana Club — єдина марка справжнього кубинського рому, відома у всьому світі. Від Європи до Південної Америки вона символізує собою благородство, традиції та пристрасть, утілені в кубинському ромі.

Маестро ронерос — хранителі духу рому Havana Club. Вони відповідають за кожен крок процесу приготування, від добору цукрової тростини до розливу в пляшки. З особливою любов'ю, терпінням і ретельністю вони спостерігають за процесами купажування й витримування рому, строго дотримуючись усіх традицій приготування кубинського рому. Вони зберігають таємницю одного справжнього кубинського скарбу — рому найвищої якості, приготованого з добірних інгредієнтів із дотриманням шляхетних традицій. Щоб стати справжнім маестро ронеро, необхідно майже 15 років практичної підготовки — період, за який досвідчені маестро ронерос передають учням свої знання.

Кожен маестро ронеро залишає свої творіння на витримку, щоб наступні покоління змогли використовувати їх для приготування ще кращого витриманого рому.
Сьогодні Дон Хосе Наварро, головний маестро ронеро Havana Club, і його команду виконують кожен крок цього унікального процесу, у такий спосіб забезпечуючи дотримання всіх традицій приготування кубинського рому та досягнення найвищої якості рому Havana Club.

"Ром — це не просто поєднання якихось чарівних інгредієнтів, це культурна спадщина, що передається від одного маестро ронеро до іншого, від серця до серця, від кубинця кубинцеві", — пояснює Дон Хосе Наварро.

Характеристики
Виробник Havana Club
Країна Куба
Об `єм 0.05 л
Міцність 40%
Категорія Ром

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари