Ром Барбадоса Mount Gay Extra old, 40%, 0.7 л [9501007803508]

  • Виробник: Mount Gay
  • Закінчується
2 068 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Для виробництва рому Extra Old компанія Маунт Гай використовує свої дорогоцінні запаси розкішних спиртів, витриманих 8—15 років. Цей майстерно створений ром, що поступово дозріває в бочках із Кентуккійського дуба, являє собою плід унікального стародавнього процесу дистиляції. Як результат, ром Extra Old є володарем найвищих нагород у світі й дістав визнання серед найвимогливіших цінителів.

Сьогодні ром випускають безліч алкогольних компаній, і одна з них — Mount Gay. Компанія заснована ще в 1703 році на Барбадосі. З 1989 року очолює компанію Remy Cointreau. Для виробництва рому використовують тільки найкращу цукрову тростину, патоку та коралову фільтровану воду. Неповторна якість досягається не тільки за допомогою ретельному відбиранню найкращих інгредієнтів, а й завдяки таланту поколінь майстрів-блендерів і їхньої пристрасті до мистецтва змішування. Майстри купажу гарантують рому чудовий зовнішній вигляд, аромат і смак. Mount Gay (Маунт Гай) справедливо називається гордим іменем родоначальника всього рому.

Характристики
Виробник Mount Gay
Країна Барбадос
Регіон Барбадос
Класифікація Ром
Витримка 8 - 15 років
Колір
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Розмірки 105 x 275 мм
Вага 1.683 кг
Категорія Ром
Дегустаційні замітки
Аромат
Смак
Гастрономічна поєднуваність
Температура подачі 16-18 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре