Віскі Шотландії The Glenlivet 12 років в под. уп. 40%, 0.7 л. [80432402825] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Віскі Шотландії The Glenlivet 12 років в под. уп. 40%, 0.7 л. [80432402825]

  • Бренд: Glenlivet
  • В наявності
1 972 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Віскі The Glenlivet (Гленлівет) - односолодовий віскі №1 у США та №2 у світі, у 2015 році зник із полиць, але вдало повернувся.

Багата мінералами вода з джерела Джозі допомагає сформувати смак під час затирання солоду та бродіння, тоді як певна висота та ширина мідних гоночних кубів надає делікатного, але складного характеру цьому віскі.

Історія бренду та виробника: Glenlivet (Гленлівет) – перша ліцензована дистилерія у знаменитій однойменній долині. У віддаленій та ізольованій долині Лівет процвітала незаконна дистиляція. Засновник Glenlivet, Джордж Сміт, навчився тут свого ремесла.

За рік до липня 1824 року було 3000 повідомлень про незаконну дистиляцію та приблизно 400 нелегальних дистилерів, що працювали в цій долині і сусідніх Кабрахі та Гленрінсі, згідно з акцизними рахунками колекції Елгіна. Цього року Джордж Сміт отримав ліцензію на ферму у верхньому Друміні, де заснував Glenlivet разом зі своїм молодшим сином, Джоном Гордоном Смітом.

Це не сподобалося місцевим бутлегерам і вони почали загрожувати власникам підпалом дистилерії.

Наприкінці 1830-х років Гленлівет виробляв 200 галонів віскі на тиждень. У 1840 Сміт купив іншу власність, Delnabo Farm, розташовану поблизу Tomintoul, і заснував ще одну дистилерію під назвою Cairngorm - Delnabo. 1845 року Сміт придбав ще три ферми і на кожній заснував дистилерію.

Після смерті батька 1871 року сімейною справою керував молодший син Джон Гордон Сміт. У 1884 році, щоб захистити свій віскі від зазіхань, він додав до назви Гленлівет слово The. Дистилерія процвітала і була однією з небагатьох у Шотландії, які залишалися відкритими під час сухого закону та Великої депресії. Після скасування сухого закону залізнична компанія Pullman почала продавати мініатюрні пляшки The Glenlivet і популярність віскі різко зросла.

До 1950 року Glenlivet зайняв більшу частину американського ринку солодового віскі, і досі залишається найбільш продаваним односолодовим віскі в США. У 1953 році George&JG Smith Ltd об'єдналася з J.&J. Grant з Glen Grant Distillery та утворили компанію Glenlivet&Glen Grant Company Ltd.

У другій половині XX століття Glenlivet пережила низку змін і злиттів. У 1970 році компанія Glenlivet&Glen Grant Distillers Ltd об'єдналася з Longmorn-Glenlivet Distilleries Company та Hill Thomson&Co. Ltd та утворила ще одну компанію, The Glenlivet Distillers Ltd.

Сьогодні лікеро-горілчаний завод виробляє близько 6 мільйонів пляшок солодового віскі у 14 перегінних кубів різних типів. У наші дні The Glenlivet належить компанії Pernod Ricard та постачає солод для змішаних віскі цієї компанії, зокрема Chivas Regal, Royal Salute та 100 Pipers.

Характеристики
Виробник Glenlivet
Країна Шотландія
Витримка 12 років
Об `єм 0.7 л
Термін придатності 12 років
Категорія Віскі

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари