Вино Німеччини Peter Mertes Рислінг Платінум, 12%, Біле, Напівсолодке, 0.75 л [742881000464]

238 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

У Німеччині є велика кількість виноробних господарств, кожне з яких виробляє різні вина. Однак не всі виробники можуть виготовляти вина якісні. Компанія «Ніан» має честь представляти на ринку України одного з найвідоміших виробників у Німеччині — фірму Peter Mertes.

Фірма Peter Mertes на сьогодні є однією з найбільших у Німеччині з виробництва вина. Заснована в Бернкастелі, що на березі Мозеля, компанія Peter Mertes за 50 років перетворилася з маленької сімейної виноробні на основного постачальника німецьких вин як усередині країни, так і поза її межами. Власник фірми — Міхаель Вільком — правнук засновника фірми. Сама ж фірма існує ось уже впродовж 300 років. Міхаель Вільком провадить політику, спрямовану на підвищення якості своєї продукції й не шкодує коштів на обладнання своїх заводів новітнім обладнанням, що дає змогу виробляти широкий асортимент якісних вин.

Сьогодні компанія Peter Mertes — це холдинг, до складу якого входять кілька підприємств. Усі заводи компанії мають першокласне обладнання. Виробництво вин строго контролюється: кожна пляшка, перш ніж потрапити в упаковку, проходить електронне тестування, що дає змогу виявляти найменші недоробки. Весь виноматеріал ретельно відбирається досвідченими дегустаторами, яких до снаги утримувати тільки такій великій фірмі, як Peter Mertes. Тому абсолютно виключено, що вина від Peter Mertes можуть не відповідати встановленим стандартам.

Peter Mertes зараз бутилює і постачає більше німецьких вин, ніж будь-який інший винний завод.

Характристики
Виробник Peter Mertes
Країна Німеччина
Регіон Пфальц (Pfalz)
Сорт винограду Рислінг (Riesling)
Вміст цукру Напівсолодке
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 10%
Зрілість Пити
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари