Вино Італії ігристе Chiarli Lambrusco dell 'Emilia Rosato, Рож, Сол, 0.75 л [8003325532036] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Італії ігристе Chiarli Lambrusco dell 'Emilia Rosato, Рожеве, Солодке, 0.75 л [8003325532036]

  • Виробник: Chiarli 1860
  • Немає в наявності
191 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Компанія Chiarli є найстарішим виробником Ламбруско та інших вин у регіоні Емілія-Романія. Вона була заснована 1860 року Клето К'ярлі, який до цього був керівником ресторану Trattoria dell'Artigliere в центрі міста Модена, де вже виробляв вина Ламбруско для постійних клієнтів свого закладу. Створені ним вина мали високе визнання, яке надихнуло Клето К'ярлі на відкриття виробництва вин Ламбруско для широкого продажу. Так була створена компанія К'ярлі.

З покоління в покоління родини К'ярлі передавалися правила чесності, серйозного ставлення й поваги до якості, що забезпечувало дедалі більший успіх продукції, яка випускається, і схвалення покупців. Понад 145 років пройшло з моменту заснування К'ярлі, і сьогодні ім'я компанії асоціюється з еталоном високої якості у виробництві вин.

Характеристики
Виробник Chiarli 1860
Країна Італія
Регіон Емілія-Романья, Емілія
Сорт винограду Ламбруско
Вміст цукру Солодке
Колір Рожеве
Об `єм 0.75 л
Міцність 7.5%
Категорія Ігристе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари