Вино ігристе Schlumberger біле брют 11.5 % 0.75 л [90057786_90057595]

749 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Винний дім Schlumberger — найстаріший виробник австрійського ігристого вина був заснований у 1842 році, його засновник Роберт Альвин Шлюмбергер. Сам майстер був родом з австрійського міста Гольдека, але потрапив до Франції й довгий час працював у місті Реймсі, створював прекрасне шампанське в льохах Ruinart Pere et Fils. В ті часи це господарство було одним із найвідоміших і найстаріших у Франції. Але все ж майстер вирішив повернутися на батьківщину та заснував винний дім Schlumberger.

Австрійське ігристе вино Schlumberger виготовляється у класичний спосіб, застосовуваний для створення напоїв такого типу, котрий називається — метод традиційної шампанізації. Виноград використовується тільки той, що вирощений і зібраний на території Австрії. Для збереження чудового смаку енологи винного дому Schlumberger дотримуються суворих пропорцій під час створення кюве. Адже саме він стає запорукою смаку майбутнього напою.

Характристики
Країна Австрія
Сорт винограду Вайсбургундер
Вміст цукру Брют
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 11.5%
Вид Ігристе
Дегустаційні замітки
Аромат Має легкий аромат з тонами бузини та яблука
Смак Має свіжий, елегантний і приємний смак
Гастрономічна поєднуваність Рекомендовано подавати до страв з риби, легких закусок, несолодких десертів, охолоджених фруктів. Чудовий аперитив
Температура подачі 8 - 10 °C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре