Вино Іспанії Covinca КОРАЗОН ДЕ ЛОНГАРЕС ГАРНАЧА, Червоне, Напівсолодке, 0.75 л [8424659105305]

  • Виробник: Covinca
  • Закінчується
208 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

«Covinca» — один із найкращих виноробних кооперативів на Північному сході Іспанії, який об'єднує в собі найбільші винарні: La Cooperativa San Nicolás de Tolentino de Almonacid de la Sierra і Vitivinícola de Longares. Винарня «Covinca» була заснована в 1987 році.

На сьогодні «Covinca» охоплює 3000 гектарів виноградників. До кооперативу входять понад 200 членів, які виробляють високоякісні вина регіону Кариньєни. Кариньєна є найстарішим регіоном виноробства в Арагоні й одним із найстаріших в Іспанії. У 2013 році він відсвяткував своє 80-річчя. Кариньєну вважають батьківщиною вин високого класу.

Клімат цього регіону — континентальний, зі спекотним літом і холодною зимою. Континентальний клімат і вітри регіону унеможливлюють сильні опади та створюють напівпосушливий ландшафт. Відмітною особливістю регіону Кариньєни є вітер Серсо, який також вносить свою лепту до сухої погоди. Кількість опадів тут дуже низька — приблизно 350–540 мм.

Саме звідси родом досить популярний червоний сорт винограду Кариньєна. У наші дні його вирощують у Каліфорнії, Італії та ще в кількох регіонах.

Більшість виробленого вина (приблизно 65%) йде на експорт у Великобританію, Нідерланди, Німеччину, Данію, США, Бразилію й Бельгію. Назва лінійки «La leyenda de la Doncella», що перекладається як «Легенда про принцесу», виникла завдяки місцевій легенді, у якій йдеться про те, що батько вигнав свою дочку, принцесу, з королівства тому, що вона відмовилася виходити заміж за лицаря, якого вона не кохала... Принцеса довгий час блукала в лісах і виноградниках і вижила лише завдяки ягодам винограду, які вживала як їжу. Одного разу вона зустріла принца, з яким вони полюбили одне одного та заснували нове місто, де прожили довге та щасливе життя.

Характристики
Виробник Covinca
Країна Іспанія
Регіон Арагон
Сорт винограду Гарнача
Вміст цукру Напівсолодке
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 13%
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари