Вино Італії Settesoli Pinot Grigio 13%, Біле, Сухе, 11% 0.75 л [8000254000926]

  • Виробник: Settesoli
  • В наявності
243 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Settesoli — це один із найбільших виноробних кооперативів в Італії, який об'єднує під своїм початком більш ніж 2 000 виноградників і виноробства, з загальною площею посаджень 15 000 акрів. Заснована в 1958 році групою далекоглядних фермерів, для боротьби з кризою, який звалився на італійську виноробну промисловість.

упродовж 50 років скрупульозно підвищувала якість продукції, приєднувала до себе нові винарні та постійно покращувала заводи з розливу, компанія поступово переросла у своєрідного титана сицилійського виноробства, але водночас вона змогла забезпечити можливість невеликим виробникам займатися своїм сімейним бізнесом і не звертати уваги на тенденції ринку. З регулюванням відносин між винарнями та заданням стандартів якості, Settesoli змогла домогтися потужності перероблення 50 000 тонн винограду, які переробляються на чотирьох заводах, у такий спосіб виготовляється по 25 000 000 пляшок високоякісного вина на рік.

Settesoli прагне втілити ідею «кількість і якість» і активно вводить різноманітні інновація, для забезпечення все більш високих стандартів якості, так, наприклад, на всіх плантаціях використовується тільки електричний транспорт, а процеси мацерації і ферментації проходять за контрольованої низької температури, але збирання врожаю, як і раніше, відбувається винятково вручну.

Характристики
Виробник Settesoli
Країна Італія
Регіон Сицилія
Сорт винограду Піно Грі (Піно Гріджо)
Витримка Немає
Рік (вінтаж) 2014
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 11%
Розмірки 65 х 295 мм
Вага 1.38 кг
Зрілість Пити
Категорія Тихе
Дегустаційні замітки
Аромат
Смак
Гастрономічна поєднуваність
Температура подачі 10 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре