Віскі Loch Lomond Original 6уо 0.7 л 40% в подарунковій коробці [5016840033219]

1 088 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Loch Lomond — молодий завод, побудований 1965 року Бартоном Брендсом і Дунканом Томасом. Виробництво почалося роком пізніше. На заводі встановили 3 дистиляційні куби, непарну кількість, нехарактерну для винарень. У зв'язку з цим, завод може виробляти понад одного солоду. Loch Lomond за час свого існування випустив 7 різних солодів. 1984 року, під час рецесії в індустрії віскі, завод був закритий і запрацював знову тільки 1987 року. 1993-го на заводі було встановлено Coffey-дистилятор, що дало нагоду виробляти не тільки солодовий, але й зерновий віскі. 1997 року пожежа на Loch Lomond знищив 300 000 літрів віскі. Але завод і далі працював. 1999-го були введені в експлуатацію ще два куби. Сьогодні Loch Lomond виробляє 12 мільйонів літрів алкоголю на рік.

Loch Lomond Original настоюється в дубових бочках, з-під хересу мінімум 6 років. Що наповнює аромат віскі маслянистим відтінком із м'якими дубовими нюансами та ментоловими мотивами. Смак повний, із солодкими солодовими, злаковими тонами, які надають маслянистості, далі даються взнаки горіхові нюанси бразильського горіха й цитрусові. Виявляється легка димність і торф'янистість. Посмак цитрусовий, солодкий з тонами меляси та цедри. З додаванням невеликої кількості води аромат знаходить глибший квітковий, медовий характер, смак — яскраву пряність чорного перцю, імбиру та лакриці, фруктовість ананаса та зеленого яблука.

Характеристики
Країна Великобританія
Витримка 6 років
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Вид Віскі односолодовий
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Бурштиновий
Аромат Аромат віскі демонструє олійні відтінки з м'якими дубовими нюансами та ментоловими мотивами
Смак Смак повний, з солодкими солодовими, злаковими тонами. Далі дають про себе знати нюанси бразильського горіха і цитрусові. Виявляється легка димність і торф'янистість. Посмак цитрусовий, солодкий з тонами меляси та цедри. З додавання невеликої кількості води аромат набуває глибшого квіткового, медового характеру, смак - яскравої пряності чорного перцю, імбиру та локриці, фруктовості ананаса та зеленого яблука
Гастрономічна поєднуваність Віскі подається як дижестив, до кави або фруктів
Температура подачі 18-20 °C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари