Віскі Шотландії Talisker Storm, 45.8%, 0.7 л [5000281032733]
Акція -19%

Віскі Шотландії Talisker Storm, 45.8%, 0.7 л [5000281032733]

  • Виробник: Talisker
  • В наявності
2 328 грн 1 878 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Talisker Storm — односолодове віскі з нового релізу Talisker. Його смак — це результат змішання різновікових спиртів від Diageo, що зародилися й визріли на острові Скай у Шотландії. Для купажування ретельно відбираються особливо м'які спирти з омолоджених бочок і найсвіжіші ароматні спирти з удруге використовуваних бочок. Тому віскі "Talisker Storm" — це об'єднання в одному келиху всіх спиртів, народжених на острові на морському узбережжі. Морський характер напою відбитий не тільки в назві, але й в упаковці. Коробка прикрашена роботою відомого фотографа Кеймена Макліна з пейзажем шторму на морі.

Винокурня Talisker Distillery була побудована братами МакАскіламі 1830 року, вона є єдиною винокурнею на острові Sky. Кілька разів винокурня Talisker була реконструйована, але до цього дня дотримується своїх традицій, винокурня має оригінальні перегінні куби U-подібної форми, для охолодження застосовуються змійовики, що є рідкістю в Шотландії. Для виробництва віскі використовується місцевий солод і вода з джерел пагорба Cnoc-nan-Speireag, завдяки чому напій набуває унікальних властивостей, він вирізняється високим умістом фенолів і солонувато-торф'яним ароматом. Talisker — один із великих віскі з острівним характером. Таліскер також використовується для створення знаменитих блендів.

Характеристики
Виробник Talisker
Країна Шотландія
Об `єм 0.7 л
Міцність 45.8%
Категорія Віскі односолодовий

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари