Віскі White Horse витримка 4 роки 0.7 л 40% [5000265001328]

573 грн 558 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Винокурня White Horse була заснована у 1861 році Джеймсом Логаном Макі. До 1924 року вона називалася Mackie and Co. Успішною винокурня стала завдяки його "другій голові" й рушійній силі — підприємцю Пітеру Макі, який за розповідями "на одну третину був геній, одна третина була ексцентричною, ще одна була хвора на манію величі". Саме він у 1890 році створив і зареєстрував віскі White Horse, назване на честь знаменитого единбурзького заїжджого двору, який був названий на честь білого верхового коня породи Пелфрі. Кінь належав Королеві Шотландії Марії, вона приїжджала із палацу Холіруд, що розташований неподалік.

У 1915 році Пітер Макі купив завод Craigellachie у Спейсайді, чиє віскі увійшло до складу купажу White Horse. Коли Пітер помер у 1924 році, його віскі було одним із головних купажованих віскі у всьому світі та входило до п'ятірки найкращих. У 1927 році гуральня ввійшла до складу The Distillers Compagny Limited. Сьогодні віскі під маркою White Horse експортується до майже 200 країн світу.

Характеристики
Країна Великобританія
Класифікація Шотландське купажоване віскі
Витримка 4 роки
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Вид Бленд (Blended)
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Бурштиновий з червоним відблиском
Аромат В ароматі чітко розрізняється запашний аромат свіжих фруктів (яблуко та груша), який поступово витісняється багатими деревними нотами з легким медовим відтінком
Смак Торф'яні відтінки у купажі White Horse врівноважені квітковими нотами високогірних сортів віскі
Гастрономічна поєднуваність Віскі вживається як дижестив у чистому вигляді або з льодом, у поєднанні з сигарою, кавою, у складі коктейлів
Температура подачі 4°C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре