Ви дивилися

PRO ВИНО

Каталог товарів
Клієнту
Мова:
38 (050) 449 60 49
Телефони
Графік роботи
  • Обробка замовлень:
  • Будні: з 10:00 до 18:30
  • Субота, Неділя: з 10:00 до 16:00
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Дивилися
1
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Вино ігристе Cava Jaume Serra Brut Nature J.Garcia Carrion біле брют 0.2 л 11.5%

Бренд: Jaume Serra Код: 25365-01 EAN: 8411277205029
0
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Вино ігристе Cava Jaume Serra Brut Nature J.Garcia Carrion біле брют 0.2 л 11.5%
Немає в наявності
156.00 грн.
Колір:Біле
Вміст цукру:Сухе
Міцність:11.5%
Об `єм:200 мл
Країна:Іспанія
Доставка
Самовивіз
Самовивіз
Безкоштовно
Новою Поштою у відділення та поштомати
Новою Поштою у відділення та поштомати
За тарифами перевізника
Курʼєром по місту (Київ)
Курʼєром по місту (Київ)
Вино ігристе Cava Jaume Serra Brut Nature J.Garcia Carrion біле брют 0.2 л 11.5%
156.00 грн.
Опис

Вино Jaume Serra, Cava Brut Nature виготовлене за традиційним рецептом каталонських ігристих вин. Вдало підібраний сортовий склад (Макабео, Парельяда і Ксарел-Ло) забезпечує вину необхідну м'якість і тонкий фруктовий смак. Повторне бродіння ігристого вина проходить у пляшках, в абсолютному спокої прохолодних пагорбів виноробні. За температури не вище від 16 ºC пляшки зберігаються як мінімум рік для того, щоб напій набув обов'язкової для ігристого вина елегантності і легкості.

Винарня Jaume Serra була заснована в 1943 році видатним енологом Жауме Серра Гуель. Вона розташовується в домінасьйоні Penedes, найбільшій області виноградарства в Каталонії. Jaume Serra розташовується в середземноморському прибережному місті Vilanova y la Geltru, майже 50 км на південь від Барселони. Виробництво вина було розпочате 1947 року. 1984 року виноробня пройшла процес оновлення, потім 1997 року знову була модернізована, після того, як сім'я Гарсія Карйона придбала її у власність. Всі вина Жауме Серра витримуються в підземеллях замку XVII століття, на їхньому рахунку кілька національних і міжнародних нагород.

Виноробна компанія Garcia Carrion зародилася далекого 1890 року. Саме тоді прадід нинішнього власника компанії — Хосе Гарсія-Карйон створив величезний виноградник, щоб виробляти вина для експорту до Франції. Відтоді виноробня розрослася і стала одним із відомих виробників вин в Іспанії і п'ятим за популярністю винним брендом у світі. Сьогодні вина Гарсія Карйон продаються у 130 країнах на 5 континентах. Завдяки поєднанню традиційних виноробних методів і сучасних технологій вина Garcia Carrion мають чудову якість і доступну ціну.

Характеристики
Характеристики
Колір
Біле
Вміст цукру
Сухе
Міцність
11.5%
Об `єм
200 мл
Країна
Іспанія
Сорт винограду
Макабео
Витримка
Не вказано
Вид
Кава (Сava)
Дегустаційні замітки
Колір (опис)
Золотисто-жовтий
Аромат
Тонкий, але інтенсивний і зрілий аромат вина розкривається свіжими фруктовими нотами
Смак
Вино має добре збалансований, чистий смак зі свіжими яблучно-цитрусовими мотивами й елегантним посмаком з помірною кислотністю
Гастрономічна поєднуваність
Вино чудове як аперитив. Підійде до риби, морепродуктів, легких закусок. Чудово поєднується з десертами
Температура подачі
4-6 ºC
Відгуки

Відгуків про цей товар ще не було.

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.