Арманьяк Франції Clos Martin Armagnac 15yo XO F.B., 40%, 0,7 л. [3590651707153] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Арманьяк Франції Clos Martin Armagnac 15yo XO F.B., 40%, 0,7 л. [3590651707153]

2 599 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Виробництво арманьяків Clos Martin розташовується недалеко від Ногаро в самому центрі апеляції Бас-Арманьяк, у департаментах Ланд і Жер. Під ретельним контролем майстра погреба Жозе Барба (Jose Barbe), спирти витримуються в бочках, набуваючи збалансованості, складність і округлість, при цьому зберігаючи індивідуальні особливості спиртів.

Традиційні перегінні куби, які використовуються під час дистиляції спиртів для Clos Martin, дуже невеликі, що дає змогу отримувати насичені спирти з умістом алкоголю нижче, ніж в інших регіонах, тобто 52%, порівнюючи з середнім значенням 55-63%.

Характеристики
Виробник Millesimes & Tradition
Країна Франція
Регіон Арманьяк
Витримка 15 - 20 років
Колір Бурштиновий
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Особливості АОС: Бас-Арманьяк, Дистиляти із сорту Фоль Бланш – основа для виробництва арманьяків Clos Martin. Фоль Бланш (Пікпуль) був домінуючим сортом в регіоні з 1870 року, але після філоксери, сорт не відновився повною мірою і сильно схильний до сірої плісняви. Однак ягоди цього сорту мають чудову кислотність і аромат, відмінно підходять для дистиляції, і в поєднанні з порівняно низьким вмістом алкоголю дозволяють отримувати багаті, пікантні спирти з чудовим букетом. Ці спирти витримуються окремо і бутілюються як «сингл вінтаж».
Категорія Арманьяк
Дегустаційні замітки
Температура подачі Кімнатна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари