Про нас

PROVINO.UA - інтернет-магазин спиртних напоїв з усього світу


PROVINO.UA - амбітний проект, над яким працюють справжні цінителі ексклюзивних вин і міцного елітного алкоголю. Наша мета - створення мережі виномаркетів біля будинку (доступних на відстані «без авто»), які будуть унікальні в асортименті і дизайні.


Великий вибір напоїв

PROVINO.UA представляє великий асортимент алкогольних напоїв, відібраних з усього світу. У нашому каталозі Ви зможете підібрати напої для будь-якого випадку: від найпопулярніших марок, до алкоголю преміум класу і рідкісних колекційних екземплярів. Вони можуть здивувати навіть самого суворого гурмана. Тільки у нас Ви знайдете ароматне вино, дивовижний віскі, благородний коньяк, найміцніший ром, чудовий джин, дивну текілу!

Але найголовніше, що інтернет-магазин PROVINO.UA піклується про свого клієнта і надає ціни значно нижче, ніж будь-який магазин в усій Україні.


Тільки оригінальна продукція

Ми є імпортерами продукції і співпрацюємо з виробниками або прямими імпортерами. Наші покупці можуть бути впевненими, що купують виключно оригінальний алкоголь. Ми піклуємося про нашу репутацію і поважаємо покупців, тому пропонуємо їм тільки найкраще.У PROVINO.UA ви отримаєте відмінний сервіс та професійну допомогу.Вдалих покупок!


команда PROVINO.UA