Коньяк Франції Courvoisier VS + 2 бокала 40% 0.7 л (под.уп) [5010496006276] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Коньяк Франції Courvoisier VS + 2 бокала 40% 0.7 л (под.уп) [5010496006276]

2 099 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Історія коньячного будинку Courvoisier налічує майже 200 років. Вона почалася на зорі XIX століття, коли вперше зустрілися два виноторговці — Еммануель Курвуазьє (Emmanuel Courvoisier) і Луї Галуа (Louis Gallois). Ставши партнерами, на початку XIX століття вони відкрили власну справу в паризькому передмісті Берсі.

1811 року Імператор Наполеон Бонапарт особисто відвідав виробництво в Берсі, де дегустував коньяк Courvoisier, оцінивши його дуже високо. Пристрасть Наполеона до коньяку та його особливе благовоління до Courvoisier зробило ім'я цього коньяку одним із найбільш респектабельних, і він став знаменитим за межами Франції.

За легендою, британські офіцери, які супроводжували Наполеона на острів Святої Єлени, дегустували коньяк Courvoisier, бочки якого Наполеон узяв із собою на борт корабля. Courvoisier привів їх у захват, і вони назвали його «коньяком Наполеона». Через півстоліття, 1869 року, Courvoisier за спеціальним указом став офіційним постачальником двору Наполеона III. Courvoisier продається у понад 180 країнах світу та входить до «Великої четвірки» виробників коньяку.

Характеристики
Виробник Courvoisier
Країна Франція
Регіон Коньяк
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Категорія Коньяк
Дегустаційні замітки
Аромат Легкий і багатий, з приємними дубовими нотами
Смак Вишуканий, тонкий, з квітковими і фруктовими нюансами
Гастрономічна поєднуваність Прекрасний у складі коктейлів, а таке в чистому вигляді
Температура подачі 20 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари