ПОРТВЕЙН ДОУС ФАЙН РУБІ Чер., 0,75 л [5010867220126] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

ПОРТВЕЙН ДОУС ФАЙН РУБІ, Червоне, 0.75 л [5010867220126]

  • Бренд: Dow's
  • Немає в наявності
561 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Навіть якщо рід Симінтонів не найдавніший у виноробстві Порто, то точно найбільший. Symington Family Estates робить більш ніж третину світових продажів портвейну.

Історія найпотужнішої виноробної компанії в Порту почалася 1891 року, коли шотландець Ендрю Джеймс Симінтон (Andrew James Symington) одружився з Беатріче Аткінсон (Beatrice Atkinson). Предки за її лінією з 17 століття вели торгівлю і виноробство, були впливовими людьми та відігравали важливу роль у торгівлі й економіці Порто. Ще до одруження Симінтон працював у їхній сімейній компанії Graham's, але незабаром заснував свою. На початку 20 століття він став партнером у Dow's Port.

Симінтон разом із синами піднімав виноробство Порто після Першої світової війни. Спочатку пересаджені виноградники в Алту-Дору, а потім і сучасне обладнання й технології виробництва вина стали прикладом для всього регіону. Їм належить технологія роботизованого чавлення винограду, що імітує людські рухи ногами. Наступні покоління працювали над розвитком виробництва вантажних портвейнів і їхнім просуванням на світовому ринку.

У другій половині 19 століття Симінтони викупили виноторгову компанію Graham's, потім — невеликого виробника Smith Woodhouse. Сьогодні компанія адміністративно ділиться на 7 частин, якими керують члени сім'ї. Їм належать 23 виноградники, 2 великі виноробні в Дуеро (Bomfim і Sol) і 5 маленьких винарень (Vesuvio, Roriz, Graham's Malvedos, Dow's Senhora de Ribeira, Warre's Cavadinha).
2014 року портвейн Dow's Vintage 2011 був визнаний найкращим вином світу за версією Wine Spectator.

Характеристики
Виробник Dow's
Країна Португалія
Регіон Дору (Douro)
Класифікація Портвейн
Сорт винограду Тінта Као, Тінта бароко, Туріга Насьональ, Туріга Франка, Тінта Роріш.
Витримка 3 роки
Вміст цукру Солодке
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 19.0%
Категорія Кріплене
Дегустаційні замітки
Аромат Портвейн володіє свіжим ароматом, насиченим яскравими тонами червоних соковитих фруктів, ванілі і меду.
Смак Портвейн має дуже свіжий, приємний, добре збалансований смак з нотками вишні та малини. Післясмак запам'ятовується, досить стійке.
Гастрономічна поєднуваність Портвейн рекомендується подавати до фруктової випічці, шоколадним десертів і сиру.
Температура подачі 10-12 ° С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре