Вино Італії Piera Martellozzo, Terre Magre Chardonnay , Friuli DOC, 13.0%, Біл, Сух, 0.75 л [8000468000996] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Італії Piera Martellozzo, Terre Magre Chardonnay , Friuli DOC, 13.0%, Біле, Сухе, 0.75 л [8000468000996]

  • Бренд: Piera
  • В наявності
596 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Починаючи з 1899 року, в маєтку Падуя, історія компанії Piera 1899 передавалася в родині з покоління в покоління, від батька до доньки, які знову та знову проривалися через нові кордони. Заснована її дідом Джованні, розроблена її батьком Маріо, Piera 1899 зобов'язана своїй репутації, як в Італії, так і за кордоном П'єрі Мартеллоццо, яка рішуче і в той же час м'яко, дала своє ім'я бренду, який процвітає під її керівництвом вже більш як двадцять п'ять років. В Сан-Квіріно в провінції Порденоне, на північному сході Італії, Piera 1899 вибрала Фріулі-Грав в якості батьківщини. Гори на півночі, захищають землю від холодних вітрів, а ось Адріатичне море з іншого боку, на півдні, пом'якшує температури, сприяючи створенню мікроклімату, який особливо добре підходить для виноградників. Наповнена новаторським духом випереджаючим свій час, фірма успішно отримала свою головну роль в італійському винному сценарії, часто передбачаючи тенденції та вибираючи свій власний шлях до якості, що виходить за рамки моди. В останні роки Piera 1899 зміцнила свої позиції та стала еталоном, як в Італії, так і за кордоном, користуючись великим попитом на ринках США та Північної Європи. Дотримуючись традицій та дивлячись в майбутнє, Piera 1899 завжди прагнула до єдиної мети: отримання найвищої якості вин, які приємно пити, які добре поєднуються з різними продуктами харчування та можуть скласти достойну конкуренцію винними традиціям світу.

Виноград для Терре Маґре Шардоне проходить холодну мацерацію протягом однієї ночі, після чого його піддають м’якому пресу. Ферментація сусла триває 25-30 днів при температурі 16-18°C. Дозрівання вина триває 6-7 місяців в резервуарах з нержавіючої сталі з батоннажем для перемішування осаду, що осів.


Нагороди:

  • 2020 90 Points Luca Maroni
  • 2020 Mundus Vini Gold Medal
  • 2020 WOW (The Italian Wine Competition di Civiltà del Bere) Bronze Medal
  • 2019 Mundus Vini 85 Points
  • 2017 IWC Bronze Medal
Характеристики
Країна Італія
Регіон Фріулі
Класифікація DOC
Сорт винограду Шардоне
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Міцність 12%
Дегустаційні замітки
Аромат Фруктові ноти яблука, груші та стиглого ананасу
Смак Насичений фруктовий в молодому вині, а в більш зрілому - відчутні тони горіха, фундука та відтінками меду
Гастрономічна поєднуваність Рибні страви та біле м’ясо, ідеальний аперитив
Температура подачі 8-10ºC

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари