Віскі The Ardmore Legacy GB 0.7 л 40% [5010019637666] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Віскі The Ardmore Legacy GB 0.7 л 40% [5010019637666]

1 598 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Винокурня Ардмор розташована в регіоні Хайленд у сусідстві зі східним кордоном Спейсайд, вона була побудована у 1898 році Адамом Тічер. Створені ним у XIX столітті бленди виробляються на заводі до сьогодні. Ім'я Ardmore має гельське походження, воно означає "великий мис". Цікаво, що у 1817 році на острові Айла вже існував завод із такою назвою, проте він був закритий у 1835 році та доданий до складу винокурні Lagavulin. Ardmore був цілком сучасним на той час заводом, позаяк був обладнаний вугільними печами. Поруч із заводом перебувала станція залізниці, що було дуже зручно для перевезення ячменю і вугілля. Вугільні печі пропрацювали до 2002-го року, зараз вони використовуються тільки для опалення.
Після Другої світової війни завод двічі перебудовувався й кількість дистиляційних кубів збільшилася з двох до восьми. Ardmore має свої бондарні для виготовлення бочок і зараз є одним із найбільших заводів Шотландії. Вода для виробництва береться з 14 джерел, розташованих на Knockandy Hill. Річний обіг становить 3 мільйони літрів на рік, хоча, за оцінкою фахівців, ця цифра цілком може бути збільшена до 4,2 мільйона.
Характеристики
Країна Великобританія
Регіон Шотландія
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Вид Віскі односолодовий
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Золотистий
Аромат Віскі спирається на апетитні нотки деревного вугілля для барбекю і земляні відтінки, які доповнюють солодкі нюанси кориці, свіжого меду та ванільної іриски.
Смак У смаку віскі домінують обвуглені та димні ноти, до яких приєднуються відтінки сушеного дуба, грушевого мармеладу, тонкі трав'янисті нюанси.
Гастрономічна поєднуваність Віскі вживається як дижестив, у поєднанні з сигарою.
Температура подачі 5-22 °C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре