Горілка Великобританії Smirnoff (чорна), 40%, 0.5 л [5413016991456] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Горілка Великобританії Smirnoff (чорна), 40%, 0.5 л [5413016991456]

  • Бренд: Smirnoff
  • В наявності
391 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Попри те, що горілку під маркою Smirnoff почали виготовляти лише в другій половині XVIII століття, шлях до її створення почався в 1818 році, коли Іван Смирнов заснував у Москві торговий дім. Його знаменитий племінник, амбітний, талановитий і заповзятливий Петро Арсенійович Смирнов викупив акції свого двоюрідного брата та розгорнув грандіозне виробництво, перебудувавши перегінний завод і заснувавши в Москві на початку 1860-х свій спиртогорілчаний завод під торговою назвою П. А. Смирнов. Саме тут стали виготовляти горілку Smirnoff, класичне "вино столове № 21" (рецепт цієї популярної горілки був зареєстрований під номером 21), горілку, яку трохи пізніше, за імператора Миколи II, продавали по 40 копійок за пляшку та з любовʼю називали в народі "смирновкою". Горілка відразу завоювала авторитет в аристократії завдяки високій якості. Оцінивши її, Олександр III призначив Смирнових єдиними постачальниками імператорського двору, а потім — і королівських дворів Швеції та Іспанії.

У 1898 році справу Петра Арсенійовича продовжили його сини, у назві їхньої компанії значилося "Петро, Микола і Володимир Петровичі Смирнови, які торгують під фірмою П. А. Смирнова в Москві ". Поступово шляхи синів розійшлися (Володимир, наприклад, став знаменитим на всю Росію кіннозаводчиком), і біля керма сімейного підприємства одноосібно залишився Петро Петрович. Після його раптової смерті в 1910 році справу продовжив син — Володимир Петрович, у руках якого виробництво процвітало, а щорічний обіг становив 4 мільйони ящиків горілки. Після революції 1917 року та конфіскації більшовиками заводу Володимир емігрував, прихопивши із собою в багажі фамільні рецепти виробництва горілки. Він намагався налагодити виробництво горілки Smirnoff і в Туреччині, і в Польщі, але зрештою зупинився у Франції, на маленькому перегінному заводі в Корбевуа, що під Парижем. Тут він зустрів Рудольфа Кюнетта, який у Росії був постійним постачальником зерна Смирновим, і продав йому ексклюзивні права та ліцензію на виробництво й розповсюдження алкоголю під маркою Smirnoff на території США, Канади й Мексики. Так горілка Smirnoff потрапила до Нового Світу, де стала популярна, особливо в складі коктейлів.

На сьогодні власником заводу є один із найбільших британських виробників алкоголю — концерн Diageo.

Характеристики
Виробник Smirnoff
Країна Великобританія
Колір Прозорий
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Розмірки 65 х 250 мм
Вага 0.99 кг
Категорія Горілка
Дегустаційні замітки
Аромат
Смак
Гастрономічна поєднуваність
Температура подачі 6 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре