Купить Джин Monkey, 47%, 0.5 л [42213277] в интернет магазине PRO ВИНО

Джин Monkey, 47%, 0.5 л [42213277]

1 719 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Спочатку смак м'який, але поступово збільшує інтенсивність, вибухаючи сумішшю перців; сухий, з нюансами ялівцю, лаванди, хвої та спецій, деякі пряні ноти привносять додаткову свіжість. Смак досить складний, колоритний, з хорошим балансом всіх компонентів і свіжим, тривалим, сухим присмаком. Живий та свіжий букет розкривається ароматами солодких ягід ялівцю та асорті зі свіжої цитрусової цедри, далі проявляються тони хвої, лаванди та гвоздики. Вживається охолодженим у чистому вигляді, з льодом, а також у складі численних коктейлів, з содовою, тоніком, колою, соками.

Характеристики
Виробник Black Forest Distillers
Країна Німеччина
Об `єм 0,5 л
Міцність 47%
Дегустаційні замітки
Смак Спочатку смак м'який, але поступово збільшує інтенсивність, вибухаючи сумішшю перців; сухий, з нюансами ялівцю,аванди, хвої та спецій, деякі пряні ноти привносять додаткову свіжість. Смак досить складний, колоритний, з хорошим балансом всіх компонентів і свіжим, тривалим, сухим присмаком.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари