Настоянка Чехії Becherovka Lemond, 38%, 1.0 л [8594405105528] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Настоянка Чехії Becherovka Lemond, 38%, 1.0 л [8594405105528]

615 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Becherovka — відомий у всьому світі чеський лікер, який виготовляється винятково в Карлових Варах і, на думку багатьох експертів, має чудодійні лікувальні властивості. Becherovka, подібно до собору святого Віта в Празі або знаменитої чеської порцеляни, також є одним із національних символів Чехії, гордістю чехів. Крім цього, Бехеровка — це, як то кажуть, напій з історією. Погодьтеся, що об'єкти, які мають історичну цінність, завжди більш привабливі, ніж навіть найнезвичайніші новинки. Минулі випробування часом несуть на собі його незримий відбиток. Те саме стосується й напоїв. Якщо розумній людині поставити питання: «А з чого починається історія Бехеровки?», то вона, напевно, відповість загадковим тоном: «О, це ціла історія!»

Бехеровку придумав у першому десятилітті XIX століття карловарський аптекар на ім'я Йозеф Вітус Бехер (звідси та пізніша назва напою — Бехеровка). Спочатку Бехеровка продавалася як шлункові краплі й називалася «Карлсбад Інгліш Біттер». Пізніше нащадки Йозефа Бехера (його син та онук) налагодили виробництво Бехеровки в промислових масштабах, а згодом зареєстрували й торгову марку — «Йоханн Бехер» (так звали сина аптекаря). Унаслідок усіх цих зусиль до початку XX століття Бехеровка стала настільки популярним напоєм, що її продаж вийшов за межі Чехії.

Бренд традиційного чеського лікеру Becherovka, який з 1997 року належить компанії Pernod Ricard, уперше за понад 200 років свого існування представив на ринку ароматизовану новинку — Becherovka Lemond зі смаком цитрусів і кумквата.

Дизайн упаковки легендарного напою з Карлсбада розробив англійський дизайнер Мартін Блант (Martin Blunt). У дизайні пляшки, що зберегла класичну овальну форму, використані 2 новітні технології друку: спеціальне "крижане" покриття й етикетка, нанесена методом напилення.

Орієнтована на молодіжну аудиторію споживачів, Becherovka Lemond містить лише 20 % алкоголю (на відміну від 38 % в оригінальному лікері).

Трав'яний лікер Becherovka Lemond уживається в чистому вигляді. Крім того, його можна додавати в чай або використовувати як основу для різноманітних коктейлів.

Характеристики
Виробник Jan Becher
Країна Чехія
Регіон Карлові Вари
Об `єм 1 л
Міцність 20%
Категорія Настоянка

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари