Лікер Німеччини Bitter Truth Violet, 22%, 0,5 л [4260167660073] - купити в інтернет-магазині PROВИНО
Лікер Німеччини Bitter Truth Violet, 22%, 0,5 л [4260167660073]
Акція -7%

Лікер Німеччини Bitter Truth Violet, 22%, 0,5 л [4260167660073]

935 грн 869 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Усе почалося 6 червня 2006 року в Лондоні, на вечірці Bar Show BAR. На цьому шоу в мюнхенських барменів Стефана Берга й Олександра Хаук народилася ідея виробництва та поширення бітера у великих масштабах. У обох уже був великий досвід у виробництві коктейлів на основі бітера. Крім цього, Стефану належала велика колекція сучасних і раритетних бітерів, він знав найвідоміші настоянки світу на смак і вважався фахівцем у цій галузі. Так народилася компанія The Bitter Truth.

У серпні 2006 року випустили перші бітери — Orange Bitters і Old Time Aromatic Bitters, а потім — Lemon Bitters. Незабаром після цього компанія виробила ще три бітери, один із яких — Celery Bitters — здобув нагороду "Best Spirit of the Year 2008" на конкурсі Mixology Bar Awards у Німеччині. У Лос-Анджелесі на конкурсі "International Spirits Competition 2010" бітер "Truth Jerry Thomas" відзначили Золотою медаллю та нагородою "Best in Class", а бітери Celery Bitters і Creole Bitters виграли Срібні медалі. На конкурсі "Tales of the Cocktail" у Новому Орлеані 2010 року бітер Celery Bitters став володарем нагороди "Best New Product". У виробничому портфелі компанії крім бітерів представлені чудові лікери та джини.

Характеристики
Виробник Bitter Truth
Країна Німеччина
Об `єм 0.5
Міцність 22%
Дегустаційні замітки
Аромат З елегантним, тонким ароматом з відтінками фіалки
Смак Смак солодкуватий, квітковий, прекрасно збалансований з відтінками фіалки і легкими нюансами цукрової пудри

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари