Вино Нової Зеландії "Т" Marlborough Pinot Noir 10,5-15% Чер., Сух., 0.75 л [9414024651055] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Нової Зеландії "Т" Marlborough Pinot Noir 10, 5-15%, Червоне, Сухе, 0.75 л [9414024651055]

874 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Brancott Estate "Т" Marlborough Pinot Noir — надзвичайно яскраве та насичене вино, вироблене з винограду, вирощеного в унікальному теруарі новозеландського регіону Мальборо. Виноград вирощується на виноградниках, розташованих у південній частині долини Вайрау. Збирання починається середині березня, а закінчується — у середині квітня. Свіжий фруктовий смак вина багато чим зобов'язаний спеціальній технології виніфікації. Один із головних моментів виніфікації — надзвичайно ретельне й м'яке вичавлювання плодів для отримання чистого, прозорого соку для ферментації, яка відбувається за низької температури в сталевих ємностях.

Історія виноробного господарства Brancott Estate почалася 1934 року, коли югославський іммігрант Іван Юкич, що оселився в Новій Зеландії, посадив в околицях міста Окленд маленький виноградник. 1944 року були випущені перші вина, а 1973 року компанія Montana (так спочатку називалася виноробня Brancott) береться до освоєння Південного острова. Регіон Мальборо, який надалі став центром новозеландського виноробства, розташований саме тут — на північно-східному краю Південного острова. Його унікальність насамперед зумовлена особливими кліматичними умовами: широка долина, якою протікає повноводна річка Вайрано, на північному заході захищена від негоди горами Ричмонд, а на південному сході впирається в невеликі пагорби. Крім цього, сприятливе для виноробства чергування яскравих сонячних днів і прохолодних сухих ночей, надає винам регіону природної кислотності. Залежно від розташування в регіоні Мальборо переважають три типи ґрунтів: молоді кам'янисті ґрунти на півночі, ґрунти середнього віку в південній долині Аватере та зрілі ґрунти з високим умістом глини в південній стороні долини Вайрау.

Воістину новаторським кроком виноробні Brancott Estate стало садіння ліз сорту Совіньйон Блан у долині Вайрау 1975 року. Винарня Brancott Estate стала піонером за впровадженням цього сорту у виноробну промисловість Нової Зеландії, змінивши її раз і назавжди. 1977 року була випущена основна лінійка виноробні на чолі з вином із Совіньйон Блан, що здобуло всесвітнє визнання. З цього моменту почалося небувале зростання компанії, яка стала найбільшим виробником і експортером вин Нової Зеландії, а також володарем престижних титулів. Треба зазначити, що саме цей успіх назавжди закріпив за країною почесне місце на світовій мапі виноробства.

Зараз бренд Brancott Estate належить французькому гігантові Pernod Ricard, власнику торгових марок віскі Jameson і Чівас Рігал, текіли Ольмека, коньяків Мартель і Бісквіт, джина Beefeater, вина Campo Viejo, шампанського Perrier Jouet і інших брендів.

Характеристики
Виробник Pernod Ricard
Країна Нова Зеландія
Регіон Мальборо
Сорт винограду Піно Нуар
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 14%
Термін придатності Brancott-Estate-Marlborough-Pinot-Noir-9414024651055
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре