Бренді Греції Metaxa 5*, 38%, 0.05 л [5202795120184] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Бренді Греції Metaxa 5*, 38%, 0.05 л [5202795120184]

  • Бренд: Metaxa
  • Немає в наявності
69 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Бренді Metaxa — найвідоміший міцний напій у Греції, він отримав свою назву за іменем людини з «чудовим почуттям смаку» й азартом підприємця — Спіроса Метакси. Засновник Будинку METAXA поставив перед собою амбітне завдання зі створення унікального напою з високою міцністю і м'яким ароматним смаком. Подолавши труднощі й ризики, Спірос Метакса добився приголомшливого успіху в досягненні своєї мети.

Основа рецепта Метакса — це дистилят, який виробляють із вин, що складаються з трьох сортів винограду: Султаніна, Саватьяно й Чорний Коринф. Після дистиляції спирти розливають у невеликі бочки з французького дуба Limousin, де, залежно від сорту майбутнього бренді, їх витримують від 3 до 30 років. Дозрілі спирти купажують із чудовими мускатними винами, екстрактами пелюсток травневої троянди та середземноморських трав, які надають напою м'якість і насиченість; потім купаж на шість місяців поміщають у великі дубові бочки. Перед розливом бренді охолоджують упродовж двох діб і фільтрують, у такий спосіб напою надають стійкість до випадання осаду.

Характеристики
Виробник Metaxa
Країна Греція
Витримка 5 років
Об `єм 0.05 л
Міцність 30%8
Категорія Бренді

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари