Бренді Kvint 1 рік витримки 0.5 л 40% [4840709004253] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Бренді Kvint 1 рік витримки 0.5 л 40% [4840709004253]

  • Бренд: Kvint
  • В наявності
429 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Бренді Kvint готується за спеціальною технологією з використанням винних дистилятів, витриманих у дубових бочках не менше 1 року. Має ошатний золотистий колір, легкий квітковий аромат, гармонійний смак.

Сьогодні підприємство зі 120-річною історією є лідером у виробництві алкогольної продукції у молдавському регіоні. Унікальний клімат, багатство ґрунту, складність рельєфу та близькість річки Дністер створюють сприятливі умови для отримання екологічно чистої натуральної сировини; сучасне обладнання, передові технології, неповторність рецептур, вірність віковим традиціям та натхненна робота майстрів Kvint дозволяють приготувати чудові напої, які успішно конкурують із продукцією престижних світових виробників.
Характеристики
Країна Молдова
Регіон Придністров'я
Витримка 12 міс.
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Золотистий
Аромат Легкий, квітковий
Смак Гармонійний
Гастрономічна поєднуваність Рекомендується вживати як дижестив, а також у поєднанні з десертами, кавою, сигарою
Температура подачі 20 - 22 °C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре