Віскі Clan Campbell

Віскі Clan Campbell

Clan Campbell — це бренд купажного шотландського віскі, створений 1984 року, належить до групи Pernod Ricard, виготовлений відповідно до шотландських традицій, виробничий процес якого починається з дуже ретельного добору найкращих односолодових і зернових віскі та завершується витримкою не менш ніж 3 роки у бочках з американського та французького дуба, а також дубових бочках, у яких раніше витримувався карибський ром. Віскі Clan Campbell готують із понад 20 сортів скотчу, не менш ніж 30% якого становлять віскі, приготовані в регіоні Speyside. Саме вони й надають віскі характерну фруктову солодкість. А ось скотчі, виготовлені в Highlands і на острові Islay, які також входять у купаж віскі Clan Campbell, дають йому досконалість і ніжну м'якість смаку.

Clan Campbell входить до 15 найбільш продаваних шотландських віскі у світі. Clan Campbell не продається у Великобританії, проте бренд є лідером на ринку Франції за обсягом, він також трапляється в Італії, Іспанії та деяких азійських країнах.

Асортимент містить оригінальний Clan Campbell "The Noble", випущений 1948 року, і Clan Campbell Dark, представлений у червні 2017 року.
Clan Campbell Dark має неймовірно м'який аромат, насичений ароматами гострого апельсина, абрикосового варення й меду, зміцнений солодкою пряною корицею з теплим, м'яким, стійким фінішем.

Читать полностью


Віскі Великобританії Clan Campbell 0.7 л 40% [5010739670400]
Акція -30%
Віскі Великобританії Clan Campbell Dark 0.7 л 40% [3163937163402]
Акція -23%
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)