Горілка Петриківська крафтова серія 0.5 л 40% [4820136354183] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Горілка Петриківська крафтова серія 0.5 л 40% [4820136354183]

199 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро — підприємство з півстолітньою історією. Перші потужності тоді ще консервного заводу були побудовані 1962 року. У 2009 році завод змінив форму власності і як товариство з обмеженою відповідальністю став лідером регіону з виробництва овочевих консервів, соусів, соків і мінеральних вод. 04 жовтня 2016 починається новий етап у житті заводу: відбувається потужне вливання інвестицій, перепрофілювання заводу з концентрацією на виробництві алкогольних і безалкогольних напоїв, зміна технологічного парку, зміцнення кадрового складу. За рекордні строки стартував оновлений виробничий майданчик; вже за два місяці після зміни складу засновників споживачеві була представлена нова продукція: авторський алкогольний напій «Al Capone», традиційний ординарний коньяк «Перший український», горілки й горілки особливі «Колос» і флагман підприємства — горілки, горілки особливі, настоянки «Петриківська». Гідне місце відведено мінеральній природній лікувально-столовій воді «Царичанська». Сьогодні підприємство не припиняє створення нових продуктів: сидр «Bravo», настоянки на травах «Gelbe bitter» і «Rubin bitter», коньяки «Наполеон Шарль Луї ».

Активно вибудовує дистриб'юторську мережу. Написання золотих сторінок історії «АБК Дніпро» триває.

Характеристики
Країна Україна
Регіон Дніпропетровська область
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Прозорий
Аромат Букет характерний горілчаний
Смак М'який, злагоджений
Гастрономічна поєднуваність Добре поєднується з гарячими стравами, а також м'ясними, рибними та овочевими закусками
Температура подачі 8-10 °С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре