Коньяк Tavria XO 7 років витримки 0.5 л 40% [4823093700512] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Коньяк Tavria XO 7 років витримки 0.5 л 40% [4823093700512]

368 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Продукція Дому Марочних Коньяків «Таврія» завжди вирізнялась на ринку України високоякісними брендами. Продуктовий портфель налічував понад п’ятдесяти найменувань, серед них бренді та коньяки «Борисфен», «Таврія», «АleXX», які полюбляє і знає вся Україна, а також Польща, Прибалтійські та інші країни, марочні коньяки «Каховка» та особлива гордість колекційні коньяки України «Асканія», «Дніпро», «Херсон», що стали квінтесенцією високої якості та гордості за країну на світовому ринку коньяків. Історія ДМК «Таврія» була започаткована ще в далекому 1889 році, коли було закладено поселення Основа (м. Нова Каховка) спадковими виноробами Жаном Жатоном, Юлієм Маєром, Луї Гехлером, які і започаткували виноробство в Херсонських степах, визначивши унікальну теруарність цієї місцевості для виноробства.

Впродовж своєї історії виноробне підприємство перенесло дуже багато буремних і тяжких часів – це і тяжка боротьба на виноградниках зі шкідниками, посухами, суховіями засновниками виробництва, це і тяготи Першої Світової війни, це і розруха громадянської війни, це і фізичне знищення від колективізацій та голодоморів, це й окупація гітлерівськими військами під час Другої Світової війни, це і сьогоднішня окупація та злочини проти людяності військами рф. І кожен раз виноробне підприємство «Таврія» відновлювалось, як легендарний птах Фенікс повставав з попелу, та ставало ще кращим. З 24 лютого 2022 року з початком повномасштабного вторгнення військ рф на територію України, підприємство опинилось в окупації.

Але, дякуючи спеціалістам «Таврії» під проводом головного технолога Павла Тельненко та попри труднощі, вдалось організувати виробництво окремих найменувань на базі підприємств Миколаївської та Одеської областей. Ми пишаємось тим, що майже на сто відсотків наші коньяки, як і раніше, виготовлені суто з української сировини. Коньяки «Таврія», як і до широкомасштабного вторгнення, відповідають високим стандартам класичного виробнитва Коньяків України, на всіх етапах виробництва коньячного виноматеріалу, починаючи з "перекурки" виноматеріалу на молодий коньячний спирт та подальшого дозрівання в дубових діжках або в місткостях з дубовою клепкою, яка також вироблена в Україні в лісгоспах Сумської та Закарпатської областей.

При створенні майбутнього купажу коньяків «Таврія» за основу беруться коньячні спирти, що створювались в попередні (довоєнні) періоди. Всі технологічні обробки коньяків «Таврія» спрямовані насамперед на збереження його якості. У нашому випадку це термічні обробки (охолодження до температури до -12 ºС з подальшим нагріванням до температури 18 – 20 ºС), фільтрації коньяків «Таврія».
Характеристики
Країна Україна
Регіон Миколаївська область
Класифікація Марочний
Витримка 7 років
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Темно-бурштиновий
Аромат Аромат поєднує в собі сухофрукти, кісточкові фрукти з нюансами дуба та сигар.
Смак Складний, чоловічий з тонами білих фруктів , степних трав з тонким мигдалево-шоколадним віддтінком та перечно-сигарною чоловічою гірчинкою.
Гастрономічна поєднуваність Прекрасний дижестив в супроводі кави, шоколаду, сиру та сигар.
Температура подачі 20 °С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре