Коньяк Вірменії Арарат 3*, 40%, 0.5 л [4850001001904] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Коньяк Вірменії Арарат 3*, 40%, 0.5 л [4850001001904]

440 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Коньячне виробництво у Вірменії було започатковано в 1887 році купцем першої гільдії Нерсессом Таїряном на побудованому ним першому в Єревані винно-горілчаному заводі. Викурювання спирту відбувалося за класичною французькою технологією — саме єреванський завод першим був обладнаний двома перегінними апаратами шарантського типу та мав відповідні приміщення для витримки коньячних спиртів у спеціальних умовах, у той час як інші коньячні заводи Вірменії фактично були кустарним виробництвом.

У 1899 році завод перейшов у власність знаменитого в Росії товариства "Н. Л. Шустов і сини" і його коньяки почали доставляти до двору Його Імператорської Величності Миколи II. На міжнародних виставках вірменські коньяки стали здобувати Гран-Прі та золоті медалі.

Під час націоналізації всіх винно-коньячних заводів у 1920 році першим у власність держави переходить саме єреванський завод. У 1953 році коньячний завод переводять до нової монументальної будівлі — гордості Вірменії та перейменовують на «Єреванський Коньячний Завод». На цьому чудовому підприємстві, обладнаному новітнім устаткуванням, і до цього дня виробляють знамениті вірменські Бренді Арарат.

У 1998 році "Єреванський Коньячний Завод" увійшов до складу французької групи "Перно Рікар". Фахівці "Перно Рікар" не тільки ретельно зберегли історичні традиції виробництва Бренді Арарат, а й забезпечили нові високі стандарти якості для цього легендарного напою.

Характеристики
Виробник АрАрАт
Країна Вірменія
Класифікація 330 х 70 х 70 мм
Сорт винограду Бананц <br /> Воскеат <br /> Гаран Дмак <br /> Чилар <br /> Мсхалі <br /> Кангун
Витримка 3 роки
Колір Бурштиновий з золотистим відливом
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Медалі 20 вересня 2010 року вірменський коньяк «Арарат» був удостоєний срібної призу EACA Euro Effies
Розмірки 80 x 80 x 255 мм
Вага 0.892 кг
Категорія Коньяк
Дегустаційні замітки
Аромат
Смак
Гастрономічна поєднуваність
Температура подачі 20 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре