Коньяк Вірменії Арарат Ані 6 років, 40%, 0.5 л в кор. [4850001001966] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Коньяк Вірменії Арарат Ані 6 років, 40%, 0.5 л в кор. [4850001005568]

668 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

ARARAT Ani 7 років.

Елегантний бренді, який являє собою суміш напоїв, ретельно дібраних нашим майстром-купажистом.
Сутність вірменського бренді ARARAT Ani надихалася як величчю стародавнього міста, так і витонченістю мелодійного жіночого імені. Ми ретельно дібрали коньячні спирти, щоб створити для Вас 7-річний ARARAT Ani.

Загальна інформація:

ARARAT — це завжди щедрість, щирість, майстерність і пристрасть.

Наші легендарні вірменські бренді ARARAT виробляють понад 130 років.

Їхня рецептура ґрунтується на вікових традиціях і спадщині Єреванського коньячного заводу. Дотримання незмінно високої якості на всіх етапах вироблення — від вирощування винограду до розливу напоїв у пляшки.

У багатьох країнах світу наші бренді знають як щедрий дар із сонячної та гостинної Вірменії. Їх неповторна особливість зумовлена унікальним кліматом Араратської долини, стиглим вірменським виноградом, чистою джерельною водою та особливими умовами витримування в бочках
з кавказького дуба.

Історія Легенди АрАрАт

Коньячне виробництво у Вірменії було започатковано в 1887 році купцем першої гільдії Нерсессом Таїряном на побудованому ним першому в Єревані винно-горілчаному заводі. Дистиляція спирту відбувалася за класичною французькою технологією: саме єреванський завод першим було обладнано двома дистиляторами шарантського типу, і він мав відповідні приміщення для витримування коньячних спиртів у спеціальних умовах, у той час як інші коньячні заводи Вірменії фактично були кустарним виробництвом.

1899 року завод перейшов у власність знаменитого в Росії товариства "Н. Л. Шустов і сини" і його коньяки почали постачати двору Його Імператорської Величності Миколи II. На міжнародних виставках вірменські коньяки почали відзначати Гран-прі та золотими медалями.

Під час націоналізації всіх винно-коньячних заводів 1920 року першим у власність держави переходить саме єреванський завод. 1953 року для коньячного заводу було побудовано нову монументальну будівлю — гордість Вірменії, і його перейменовують у «Єреванський коньячний завод». На цьому чудовому підприємстві, обладнаному новітнім обладнанням, і нині виробляють знамениті вірменські бренді Арарат.

У 1998 році "Єреванський Коньячний Завод" увійшов до складу французької групи "Перно Рікар". Фахівці "Перно Рікар" не тільки ретельно зберегли історичні традиції вироблення бренді Арарат, а й забезпечили нові високі стандарти якості для цього легендарного напою.

Характеристики
Виробник Ереванский Коньячный Завод
Країна Вірменія
Класифікація КВ
Сорт винограду Бананц, Воскеат, Гаран Дмак, Чилар, Мсхалі, Кангун
Витримка 6 років
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Категорія Коньяк

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари