Коньяк Франції Remy Martin Superior VS 40%, (под.уп.) 0.5 л [3024480007455] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Коньяк Франції Remy Martin Superior VS 40%, (под.уп.) 0.5 л [3024480007455]

1 259 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Історія всесвітньо відомого французького коньячного дому Rémy Martin охоплює три століття. З 1724 року Rémy Martin ставить перед собою єдину важливу мету: створювати шляхетний напій високої якості — коньяк. Фін Шампань (Fine Champagne), який народжується в самому серці виноробного регіону Коньяк. Для коньяку Фін Шампань змішують коньячні спирти, отримані з винограду двох найцінніших земель регіону Коньяк: (Grand Champagne) і Пті Шампань (Petit Champagne), водночас не менш ніж 50% спиртів купажу з Гранд Шампань.

Коньяк Rémy Martin VS Supérieur має насичений фруктовий букет і на 100% складається з коньячних спиртів провінції Пті Шампань. Він не менш ніж три роки витримується у французьких бочках із лімузенського дуба. Завдяки багатогранному букету й різноманітності відтінків смаку коньяк Rémy Martin VS Supérieur, який є прекрасним не тільки в чистому вигляді або з льодом, а й ідеально пасує для створення різних коктейлів і лонг-дрінк з імбирним елем.

Характеристики
Виробник Remy Martin
Країна Франція
Регіон Коньяк
Сорт винограду Уні Блан, Коломбар, Фоль Бланш
Витримка 36 років
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Категорія Коньяк

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари