Лікер Австрії Mozart Chocolate Cream 17% 0,35 л [9013100061063] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Лікер Австрії Mozart Chocolate Cream 17% 0,35 л [9013100061063]

469 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Рецепт лікеру не розголошується, світу відомі лише деякі його інгредієнти. Серед них — високоякісні сорти какао Форастеро із західної Африки та Тринітаріо з Карибських островів, які виготовляють за спеціальним замовленням винокурні, мадагаскарська ваніль і бельгійський молочний шоколад. Алкогольним складником виступає дистилят цукрової тростини високого ступеня очищення.

Какао змішують зі спиртом і витримують (настоюють) у дубових бочках майже 2 місяці. Після цього отриманий мацерат (настій) дистилюється.

Для виробництва шоколаду зазвичай використовується коншування — це інтенсивне перемішування за високих температур, унаслідок якого тверді частинки какао округлюються, а консистенція стає більш однорідною. У приготуванні лікерів Моцарт ця технологія називається sound-milling «звукове подрібнення». Завдяки впливу звуку й ультразвуку тверді частинки какао та какао-пасти розбиваються й перемішуються, унаслідок цього створюється високоякісний шоколад. Лікер Mozart готується виключно з натуральних компонентів, без залучення добавок, барвників і ароматизаторів.

Отже, продукт повністю безпечний для вашого здоров'я. Крім цього, через використання різних лікарських трав, напій має й імуностимулювальну властивість. Він не тільки зміцнить ваш організм, але й дасть йому поштовх для захисту від усіляких хвороб.

Австрійський лікер Моцарт — визнаний лідер у сфері шоколадних напоїв, алкоголь преміум класу. Виробляє лікер компанія Mozart Distillerie. Історичний шлях напою почався в 1770 році з відкриття Крістофом Кенігом гуральні в Німеччині. Спочатку компанія виробляла вина та коньяк.

У 1954 році завод переїхав до Австрії в місто Зальцбург, а вже в 1981 р. австрійська компанія Н.С. Konig представила розкішний шоколадний лікер, названий, природно, на честь найзнаменитішого сина Зальцбурга Вольфганга Амадея Моцарта. Так компанія Н.С. Konig стала називати себе Mozart Distillerie.

Гарантія якості та новаторські розробки — ось на чому зосереджена діяльність кампанії Mozart Distillerie. Вона є майстром не тільки у виробництві алкоголю, але також розуміється на кондитерському мистецтві виготовлення чудового шоколаду.

Продукція Моцарт Дістіллері експортується у понад 70 країн світу. Компанія пишається тим, що її продукти не тільки добре приймаються покупцями, але й отримують найвищі нагороди на відомих конкурсах, що тільки підтверджує її високу репутацію.

Характеристики
Виробник Mozart Distillerie
Країна Австрія
Об `єм 0.35 л
Міцність 17%
Категорія Лікери

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари