Настоянка Чехії Becherovka, 38%, 1.0 л [8594405101063] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Настоянка Чехії Becherovka, 38%, 1.0 л [8594405101063]

684 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Becherovka родом із Карлсбада, або Карлових Вар, — знаменитого чеського курорту. Її рецепт був придуманий на початку позаминулого століття. А почалося все 1805 року, коли в пансіоні карловарського фармацевта Яна Бехера «У трьох жайворонків» зупинився граф Плетенберг Метинген зі своїм особистим лікарем — англійцем Фробригом. Незабаром Бехер зрозумів, яку споріднену душу він знайшов в особі Фробріга: обидва пристрасно захоплювалися змішуванням ароматичних олій, трав і алкоголю. Удосталь поекспериментувавши з різними рецептами, Фробриг поїхав, залишивши аптекарю як пам'ять про себе один найцікавіший, на його погляд, над яким Бехер працював аж два роки, перш ніж 1807 року вийшов оригінальний ароматний напій «Бехерівка».

Спочатку Becherovka продавалася винятково як лікарські краплі, що стимулюють травлення. Однак її лікувальні, а найголовніше, смакові якості були настільки гарні, що напій дуже швидко набув широкої популярності й з 1841 року став розливатися масово як лікерна настоянка на травах.

До складу рецепта «Бехерівка» входить понад 20 трав і спецій, 3/4 яких привозять з-за кордону, а інші збираються виключно в районі Карлових Вар. Рецепт зберігається в найсуворішій таємниці. Знають його на фірмі тільки двоє людей, які й готують раз на тиждень чудодійну суміш: в певній пропорції змішуються трави та спеції й насипаються в полотняні мішки, які потім занурюють у ємності, наповнені алкоголем, і залишають там приблизно на тиждень. Після цього екстракт переливають у дубові бочки ручної роботи та перемішують із водою й цукром. Ароматний еліксир настоюється в дубових бочках упродовж майже 2 місяців, завдяки чому набуває свій типовий смак і колір. Перед розливанням «Бехерівка» «одружують» або просто перемішують вміст різних бочок. І тільки після цього напій розливають в оригінальні плоскі пляшки зеленого кольору, дизайн яких майже не змінився з часів XIX століття.

Характеристики
Виробник Jan Becher
Країна Чехія
Регіон Карлові Вари
Об `єм 1 л
Міцність 38%
Категорія Біттер

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари