ПОРТВЕЙН Mадейра РЕЙНУОТЕР, Біле, кріплене 0.75 л [5010867600737]

  • Виробник: Blandy's
  • Закінчується
653 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Madeira Wine Company є лідером в галузі виробництва й експорту вин преміум-класу з Мадейри. Компанія була створена 1913 року. Основною її метою й донині є просування вин Мадейри на міжнародних ринках, підвищення ефективності та якості виробництва. 1925 року до "Мадейра Вайн Компані" приєдналися сімейні компанії "Blandy" і "Leacock", а трохи пізніше і компанії сімей "Miles", "Cossart Gordon" та інші. У такий спосіб, була сформована найбільша компанія з виробництва та експорту вина Мадейри.

Наприкінці 70-х років, після того, як Madeira Wine Company (MWC) стала вельми відомою і впливовою, число партнерів компанії скоротилося. На короткий час сім'ї Бленд зайняла місце біля керма влади компанією. Саме в цей період вони усвідомили потребу знайти партнера, який допоміг би розвивати та гарантувати міжнародну дистриб'юторську мережу і в такий спосіб комерційно підвищити рівень компанії та її вин. У такий спосіб, Мадейра Вайн Компані стала тісно співпрацювати із Симінгтон Фемілі Істейт — знаменитим, визнаним виробником портвейну вже понад 100 років, з якими вони сформували партнерство задля збільшення продажів.

Наслідки, що випливають із цієї спілки, мали вирішальне значення для розвитку MWC. У компанії Симінгтон була широка мережа розподілу продукції, глибокі комерційні знання ринку збуту, що, безумовно, зробило свій внесок у виноробну діяльність Мадейра Вайн Компані 1989 року Симінгтон сформували партнерство із сім'єю Blandy, і відтоді багато часу та зусиль було вкладено у вдосконалення методів виробництва продукції та у зміцнення збутової мережі визнаних брендів MWC: "Бленді", "Коссарт Гордон", "Лікок" і "Майлз".

Характристики
Виробник Blandy's
Країна Португалія
Регіон Португалія, Мадейра
Класифікація Портвейн
Витримка 3 роки
Вміст цукру Напівсухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 18.0%
Категорія Кріплене
Дегустаційні замітки
Аромат З мотивами сушених фруктів і прянощів
Смак Елегантний, свіжий
Гастрономічна поєднуваність Як аперитив, в парі з пастою, фуа-гра, сушеними фруктами, а також до страв індійської кухні
Температура подачі 9-10 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре