Шампанське Франції Veuve Clicquot Ponsandin Yellow Label, 12%, Біл, Сух, 0.75 л [3049610004104] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Шампанське Франції Veuve Clicquot Ponsandin Yellow Label, 12%, Біле, Сухе, 0.75 л [3049610004104]

3 499 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Засновником знаменитого сьогодні виноробного Дому Кліко був месьє Філіпп Кліко, який зареєстрував підприємство під власним ім'ям у 1772 році. І вже за 3 роки на суд споживача були представлені перші пляшки рожевого шампанського. Сімейний бізнес згодом успадкував Франсуа Кліко, який у 1798 році одружився з Ніколь Понсардін. Саме цій тендітній жінці, що овдовіла у 27 років, довелося очолити керування компанією.

Мадам Ніколь Барбе Кліко-Понсардін, яку пізніше стали називати «Великою дамою Шампані», проявила себе дуже талановитим керівником. Вона зуміла Винний Дім Clicquot, який отримав у 1810 році офіційну назву Veuve Clicquot Ponsardin, зробити символом престижу. Завдяки зусиллям мадам Кліко світ отримав прозоре іскристе шампанське, яке раніше мало осад і було каламутним.

Нею була розроблена й успішно застосована нова технологія, згідно з якою пляшка вина за кілька прийомів розміщувалася у вертикальне положення. Дріжджовий осад накопичувався в шийці, його потім заморожували та легко видаляли крижану пробку. Основні принципи цього методу (ремюаж) використовуються й зараз під час виготовлення шампанського.

Крім цього, піклуючись про чудову якість виробленого вина, мадам Кліко купувала найкращі виноградники, розташовані в окрузі, і невпинно стежила за їхнім станом.

Характеристики
Виробник Veuve Clicquot Ponsardin
Країна Франція
Регіон Шампань (Champagne)
Сорт винограду Шардоне (Chardonnay), Піно Нуар (Pinot Noir), Піно Меньє (Pinot Meunier)
Вміст цукру Брют
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 12%
Категорія Ігристе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари