Вино Австралії Peter Lehmann Portrait Riesling 11% Біл., Сух., 0.75 л [9311910101925] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Австралії Peter Lehmann Portrait Riesling 11%, Біле, Сухе, 0.75 л [9311910101925]

571 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Виробником вина є Peter Lehmann, виноградники якого розташовані в Долині Бароса — це один із найвідоміших виноробних регіонів в Австралії. Перші виноградники тут з'явилися ще у 1840 році.

Пітер Леман заслужив прізвисько "Барона Бароси", оскільки він — жива легенда виноробства в Австралії. Захопившись виноробством у сімнадцятирічному віці (в 1947 р.), він довгий час працював на компанію Солтрен. Однак в 1979 році виноробня підвела постачальників винограду та не викупила його. Тоді Пітер Леман вирішив ризикнути — знайшов інвесторів, об'єднався з постачальниками винограду та випустив своє вино з невикупленої Солтрамом винограду. Вироблене вино отримало високу оцінку, а моральні та ділові якості Пітера Лемана стали прикладом для інших. 2003 року компанія Пітера Лемана була відзначена двома вищими нагородами — "Найкраща австралійська винарня" і "Винороб року".

Вина Пітера Лемана, крім чудового смаку, захоплюють елегантністю оформлення і чудовим гастрономічним сполученням із різними стравами. Над створенням етикеток вин господарства працюють відомі австралійські художники та їхня головна героїня — "королева-треф", яка символізує сміливі, неординарні рішення.

Характеристики
Виробник Peter Lehmann
Країна Австралія
Регіон Південна Австралія
Сорт винограду Рислінг
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 11%
Зрілість Пити
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари