Вино Чилі Ель Кампо Cabernet Sauvignon, 13%, Червоне, Сухе, 0.75 л [3263280101851]

  • Виробник: El Campo
  • В наявності
277 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Вино «Reserva Privada Cabernet Sauvignon» – червоне сухе вино, виготовлене в Чилі та бутельоване у Франції концерном Ле Гран Ше де Франс (GCF). Виноград сорту Каберне Совіньйон вирощується в Центральній долині — головному виноробному регіоні Чилі, чий помірний клімат і родючі ґрунти сприяють рясним врожаям. Під час виробництва цього вина використовуються багатовікові традиції в поєднанні сучасних технологій. Виноград збирають із лоз у ступені максимальної зрілості, подрібнюють і ферментують за контрольованої температури 30 °C упродовж 12 днів. Потім вино витримується в сталевих резервуарах 7-10 днів. Вино піддається бродінню в бочках із французького та американського дуба, у яких далі витримується п'ять місяців і розливається по пляшках. Після розливу в пляшки вино витримується ще впродовж 3 місяців.

Представлене червоне сухе вино від El Campo приготовлено зі знаменитого технічного сорту винограду — Каберне Совіньйон, який по праву вважається гордістю місцевих виноградарів. Свіжий, легкий, ретельно збалансований напій чудово доповнить як святкові страви, так і меню повсякденної кухні.
Допускається невелике помутніння або осад, що не впливає на смакові характеристики вина.

Компанія Les Grands Chais de France (GCF Group) існує з 1979 року та сьогодні вважається найбільшим виробником і експортером французьких вин. Своїм основним завданням керівництво компанії вважає виробництво доступних для споживача вин дуже високої якості, тому філії GCF Group є в усіх значущих виноробних регіонах Франції. Головний офіс Ле Гран Ше де Франс і один із заводів розташовані в Петерсбасі (Північний Ельзас), також є заводи в Бордо, Божоле, Лангедок-Руссільоні та інших областях. Крім того, для розширення асортименту вин компанія придбала виноградники та виноробні за кордоном — у США, Чилі, ПАР, Німеччині та Іспанії.

Характристики
Виробник El Campo
Країна Чилі
Сорт винограду Каберне Совіньон
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 13%
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари