Вино Чилі Ель Кампо Совіньйон 12,5%, БІЛ. СУХ, 0.75 л [3263280104067] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Чилі Ель Кампо Совіньйон 12.5%, Біле, Сухе, 0.75 л [3263280104067]

  • Бренд: El Campo
  • Немає в наявності
190 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

«Reserva Privada Sauvignon Blanc» біле сухе вино, виготовлене в Чилі та бутельоване у Франції концерном Ле Гранд Ше де Франс (LGCF) — найбільшим французьким виробником і ботлером. Виноград сорту Совіньйон Блан вирощується в Центральній долині, біля підніжжя Анд, де ґрунти виноградників дуже різноманітні (є піщані, глинисто-вапняні та кам'янисті). Виноград збирають із лоз у ступені повної зрілості та великої ароматичної інтенсивності. Ягоди пресуються і ферментуються за контрольованої температури (приблизно 17 °C) 2 тижні. Потім вино швидко очищається і витримується за низької температури. Вино піддається бродінню в бочках із французького та американського дуба, у яких далі витримується п'ять місяців. Після розливу в пляшки вино витримується ще впродовж 3 місяців. Це смачне, свіже, елегантне чилійське біле вино з винограду сорту Совіньйон Блан, вирощеного на виноградниках долини Майпо. Совіньйон Блан — найпопулярніший різновид винограду в Чилі.

Компанія Les Grands Chais de France (GCF Group) існує з 1979 року та сьогодні вважається найбільшим виробником і експортером французьких вин. Своїм основним завданням керівництво компанії вважає виробництво доступних для споживача вин дуже високої якості, тому філії GCF Group є в усіх значущих виноробних регіонах Франції. Головний офіс Ле Гран Ше де Франс і один із заводів розташовані в Петерсбасі (Північний Ельзас), також є заводи в Бордо, Божоле, Лангедок-Руссільоні та інших областях. Крім того, для розширення асортименту вин компанія придбала виноградники та виноробні за кордоном — у США, Чилі, ПАР, Німеччині та Іспанії.

Характеристики
Виробник El Campo
Країна Чилі
Сорт винограду Совіньон Блан
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 12.5%
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари