Вино Чилі 120 Chardonnay, 13.5%, Біл , Сух, 0.75 л [7804330351206] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Чилі 120 Chardonnay, 13.5%, Біл , Сухе, 0.75 л [7804330351206]

352 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Чилійське вино Santa Rita — це продукт виробництва не одного, а п'яти виноробних заводів у всіх виноробних регіонах країни: долинах Касабланка, Лейда, Курико, Лимарі, Майпо, Мауле, Колчагуа, Апальта. Усі вони оснащені високотехнологічним виноробним обладнанням, сучасними лініями розливу та підвалами для зберігання і витримки вина. На виноградниках (загальна площа 3600 га) успішно застосовують величезну кількість методик для поліпшення виноградників, лози та винограду, серед них — ресурсоощадне рільництво, поліпшена шпалерівка та система зрошення, «зелений збір врожаю», вініфікація малими об'ємами, обмежене використання синтетичних добрив.

Бездоганна якість і високі нагороди на престижних конкурсах як у Чилі, так і на міжнародному рівні у сфері виноробства та туризму зробили вина Santa Rita символом чилійського виноробства. Престижне американське видання "Wine&Spirits" завжди визнавав і підтверджував високу якість та відмінність цього вина, присуджуючи постійно винам високі бали. Завдяки цьому виноробня Санта Ріта продовжує сяяти на "алеї слави" Wine&Spirits. Santa Rita отримувала цей титул 10 разів поспіль і є однією з усього 3 чилійських виноробів, які з'явилися на "дошці пошани" цього видання.

Основною ж запорукою успіху вин компанії, на думку багатьох експертів і споживачів, стало найкраще співвідношення ціни та якості серед безлічі чилійських вин.

Витримка вина: впродовж 1 місяця на осаді.

Характеристики
Виробник Santa Rita
Країна Чилі
Регіон Центральна долина Чилі
Сорт винограду Шардоне
Рік (вінтаж) 2016
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 14%
Зрілість Пити
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари