Вино Франції Cheval Quancard Reserve Medoc AOC, Чер, Сух, 0.75 л [3176481028417] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Франції Cheval Quancard Reserve Medoc AOC, Червоне, Сухе, 0.75 л [3176481028417]

942 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Сімейна компанія Cheval Quancard була створена у 1844 році П'єром Канкаром. Упродовж багатьох десятиліть компанія розвивалася під керівництвом спочатку П'єра, а потім його синів і онуків. Вони підшукували нові виноградники, вибирали найкращі сорти винограду, вивчали особливості теруару та його впливу на лозу для створення ідеальних бордоських вин.
Компанія є однією з провідних виноробних сімейних фірм у Бордо — лідером регіону Бордо, та представляє вина цього регіону в різних цінових сегментах і з різних субрегіонів Бордо.

Шеваль Канкар володіє 12 Шато, загальною площею 240.5 га в апеласьйонах: Медок, О-Медок, Сен-Есетф, Лаллан де Помероль, Сент-Емільйон, Прем'єр Кот де Бордо, Бордо Суперіор. Як негоціант представляє вина понад 20 малих шато Бордо. Компанія має сертифікат органічного процесу виробництва вин із 2007 року (для всіх своїх вин) і є однією з перших, яка отримала цей сертифікат серед компаній Бордо. Кредо компанії: "Бордо у всьому його розмаїтті". Цінності, які компанія просувала, передаючи їх від покоління до покоління, досі залишаються непорушними та всіляко підтримуються — це досконалість, професійний підхід і відданість традиціям. Вина Шеваль Канкар мають безліч міжнародних нагород і оцінок. Символом компанії став кінь, яка символізує вірність (лояльність), мудрість і завоювання.

Витримується 6 місяців у бочках із французького дуба/

Характеристики
Виробник Cheval Quancard
Країна Франція
Регіон Бордо, Медок
Класифікація AOC
Сорт винограду Каберне Совіньон, Мерло, Пті Вердо
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 11-14.5%
Термін придатності
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари