Вино Франції Cruse Бордо 6 покоління, 12%, Біл, Сух, 0.75 л [3500610045806] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Франції Cruse Бордо 6 покоління, 12%, Біле, Сухе, 0.75 л [3500610045806]

320 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Les Grands Chais de France (GСF) — група компаній, заснована в Петерсбасі в 1979 році Джозефом Хелфришем. Основне місце розташування компаній — Vosges du Nord (на півдні Франції). На сьогодні Les Grands Chais de France — велика й успішна компанія, що працює над виробництвом якісних французьких напоїв, і націлена, переважно, на експорт (понад 70% продукції). GСF має виноградниками в багатьох виноробних регіонах країни — Ельзас, Долина Луари, Бордо (Landiras), Божоле (P. Desvignes) і Лангедок-Руссильон (Domaine dе la Baume).

Відмітною рисою компанії GСF є прагнення зберегти давні традиції й комбінувати їх із нововведеннями у світі виноробства. Відбувається це завдяки багаторічному колосального досвіду понад 1200 працівників компанії. Річний оберт Les Grands Chais de France становить приблизно 700 мільйонів євро. Обсяг виробництва — приблизно 1 000 000 пляшок на день. Виробничі площі компанії займають 12.8 га.

Шосте покоління сім'ї Cruse працює над виробництвом вин. Цей факт і став назвою серії вин "6-eme generation", щоб підкреслити значущість сімейної традиції й відданість своєму ділу.

Історія родини Cruse сягає своїм корінням у Данію. Перший відомий член цієї родини — Ханс Круз — був пивоваром у Данії. В 1815 році дансько-німецький купець, син Ханса — Герман Круз із Сегбурга оселився в регіоні Бордо у Франції та став у 1819 році одним із засновників фірми "Cruse et Hirschfeld". Під час економічної кризи у 1847 році, завдяки фінансовій підтримці з боку своєї дружини, він монополізував ринок Бордо. Урожай того року видався чудовим, і Герман зміг заробити чималі статки на продажу вин. В 1850 році фірма потрапляє під повний контроль сім'ї Круз і отримує нову назву "Cruse et Fils Freres". Круз розвивав компанію за допомогою своїх трьох синів. Їм вдалося стати однією з основних винних торгових компаній у Бордо. В 1851 році Наполеон III відвідував винний дім під час своєї поїздки в Бордо. В 1852 році Герман Круз зайнявся інвестуванням у винарні маєтку та придбав шато Laujac. На сьогодні сім'ї належить ряд відомих Шато. В 1979 році членами сім'ї Круз була заснована компанія "Les Grands Chais de France", яка стала одним із провідних французьких гуртових торговців вина та спиртних напоїв у світі.

Характеристики
Виробник Les Grands Chais de France
Країна Франція
Регіон Бордо
Сорт винограду Семильон, Совіньон
Рік (вінтаж) 2012
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 12%
Зрілість Пити, але можна витримувати
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари