Вино Doudet Naudin Pinot Noir, червоне сухе 12.5% 0.75 л, [3660600002711] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Doudet Naudin Pinot Noir, Червоне, сухе 12.5% 0.75 л, [3660600002711]

306 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Doudet Naudin Bourgogne Pinot Noir — відкрите, яскраве вино у фруктовому стилі, що характерно для вин із бургундського Піно Нуар. Це вино, безумовно, принесе задоволення своїм виразним ягідним ароматом і округлим, гармонійним, свіжим смаком. Виноград для виготовлення вина вирощується на ділянці в 60 акрів, розташованій у Ладу-Серриньї, недалеко від каплиці Нотр-Дам-дю-Шеман. Після ручного збору виноград проходить відбір за сортувальною таблицею. Традиційна виніфікація полягає у ферментації в чанах упродовж 18 днів, подальшому пресуванні та витримці вина в одно-дворічних дубових бочках упродовж 15 місяців у підвалах у Савіньї-ле-Бон. Бургонь Піно Нуар можна пити молодим або зберігати 3-5 років.

Сімейна винарня Дюді Надін розташована в Бургундії — знаменитій історичній та виноробній області Франції. Головний маєток лежить у північній частині Кот-де-Бон, у селі Савіньї-ле-Бон. Сама садиба була побудована 1849 року, а льохи, що розташовані на її території, датуються 1820 роком. Досі тут живуть нащадки родини, що заснувала господарство. Зараз маєтком керують Чарльз Дешамп та Ізабель Дюде. З 1933 року загальна площа нерухомості становить 15 га, виноградники господарства розташовані в комунах Савіньї-ле-Бон, Пернай-Вержелес, Бон, Алокс-Кортон, Кортон і Кортон Шарлемань у Бургундії. Вік ліз коливається від 50 до 70 років. Деякі ділянки обробляються тільки вручну або за допомогою плуга та коня. Легка оранка практикується для збереження балансу між виноградною лозою й навколишньою екосистемою. З 1997 року на виноградниках господарства застосовується органічне землеробство та використовуються методи обмеження врожайності.

Для виробництва 20 найменувань вин, зокрема кілька Гран Крю й Прем'є Крю, у господарстві Doudet Naudin використовують як власний виноград, так і куплений у численних виробників Бургундії. Винороби господарства вважають, що кожне вино має "представляти виноградник і рік врожаю", тому під час виготовлення вина завжди враховуються походження й характеристики винограду, а ягоди з різних ділянок виніфікують окремо. Це дає можливість споживачеві створити власне уявлення про кожний виноградник та вибрати для себе найкращий із них.

Характеристики
Виробник Doudet Naudin
Країна Франція
Регіон Бургундія
Сорт винограду Піно Нуар
Вміст цукру Сухе
Об `єм 0.75 л
Міцність 12%
Категорія Тихе
Дегустаційні замітки
Аромат Червоне

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари