Вино Tamada Піросмані, червоне напівсолодке 0.75 л, 12% [4860004070074] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Tamada Піросмані, Червоне, напівсолодке 0.75 л, 12% [4860004070074]

  • Бренд: GWS
  • В наявності
299 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Всесвітньо відома виставка в Лондоні «Винополіс» починається з зали, присвяченої грузинському вину, який називається «Колиска вина». Зала була створена тут понад десять років тому за сприяння та фінансової допомоги Державного музею Грузії, Посольства Грузії в Об'єднаному Королівстві Великобританії та Північної Ірландії й компанії GWS. Стенд Грузії й зараз відкриває експозицію в Лондоні, вина Tamada представлені на стенді, як одні з перших грузинських вин, відомі світовій історії виноробства.

Якості вин компанія GWS надає ключове значення. Оскільки виноград є одним з основних чинників, що визначають те, яким вийде вино, максимальну увагу компанія приділяє виноградникам. Загальна площа виноградників GWS сьогодні сягає понад 700 гектарів. Основна частина угідь розташована в самому серці виноробства — Алазанській Долині.

Для вин Tamada збирачі винограду відбирають найкращі грона, транспортування зібраної ягоди починається одночасно з початком збору врожаю. Виноград перевозиться в ящиках середнього розміру для захисту ягід від пошкодження й доставляється на завод упродовж 25 хвилин, що дає змогу уникнути тривалого контакту з повітрям і сонцем.

Гордість GWS — винзавод "Ачинебулі", обладнаний за останнім словом техніки. Потужності заводу дають змогу переробляти одночасно 25 000 тонн ягід, а льохи можуть зберігати до 20 мільйонів літрів вина під температурним контролем.

Саме в GWS, вперше в Грузії, для створення вин стали використовувати природні умови кожної ділянки. Тут вперше почали здійснювати посадки сертифікованих лоз місцевих сортів винограду, першими встановили сучасне обладнання для перероблення винограду та ємності з контрольованою температурою бродіння сусла. Першими ввели витримку вин у бочках із європейського дуба й «холодний» розлив вина в пляшки.

Використання сучасного методу холодної стабілізації під час розливу вин, дає змогу якнайкраще розкрити всі ароматичні та смакові характеристики, і дає змогу споживачеві оцінити високу якість і самобутність грузинських вин Tamada.

Головним виноробом компанії GWS зараз є відомий енолог, винний консультант зі світовим ім'ям — Філіп ЛЕСП. Понад 18 років він працював над створенням одних із найвідоміших у світі вин Baron Philippe de Rothschild S. A., а ще раніше на виноробні Pape Clement. Саме завдяки його досвіду, невтомному контролю й любові до свого діла, вина GWS так разюче відрізняються від усіх інших бутельованих грузинських вин. Під його особистим ретельним і найсуворішим контролем усі процеси виробництва вина об'єднані в єдину систему, що відповідає найвищим світовим стандартам контролю і якості.

Компанія GWS була заснована в 1993 році. Однією з перших на ринку Грузії вона успішно пройшла процедуру сертифікації системи менеджменту якості та безпечності харчової продукції за стандартами ISO 9001 і ISO 22000, у 2005 р. і у 2008 р. відповідно. Крім внутрішнього ринку, компанія GWS експортує приблизно 90 відсотків своєї продукції до понад 20 країн світу: Україна, Казахстан, Великобританію, США, Німеччину, Японію, й інші країни.

Характеристики
Виробник GWS
Країна Грузія
Регіон Кахетія (Kakheti)
Сорт винограду Сапераві (Saperavi)
Вміст цукру Напівсолодке
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 12%
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари