Вино ігристе Австрії Schlumberger Rose 11,5 %, РОЖ. БРЮТ, 0.75 л [90057670] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино ігристе Австрії Schlumberger Rose 11, 5 %, Рожеве, БРЮТ, 0.75 л [90057670]

796 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Винний дім Schlumberger — найстаріший виробник австрійського ігристого вина був заснований у 1842 році, його засновник Роберт Альвин Шлюмбергер. Сам майстер був родом з австрійського міста Гольдека, але потрапив до Франції й довгий час працював у місті Реймсі, створював прекрасне шампанське в льохах Ruinart Pere et Fils. В ті часи це господарство було одним із найвідоміших і найстаріших у Франції. Але все ж майстер вирішив повернутися на батьківщину та заснував винний дім Schlumberger.

Австрійське ігристе вино Schlumberger виготовляється у класичний спосіб, застосовуваний для створення напоїв такого типу, котрий називається — метод традиційної шампанізації. Виноград використовується тільки той, що вирощений і зібраний на території Австрії. Для збереження чудового смаку енологи винного дому Schlumberger дотримуються суворих пропорцій під час створення кюве. Адже саме він стає запорукою смаку майбутнього напою.

Характеристики
Виробник Schlumberger
Країна Австрія
Регіон Відень (Vienna)
Сорт винограду Піно Нуар (Pinot Noir)
Вміст цукру Брют
Колір Рожеве
Об `єм 0.75 л
Міцність 11.5%
Зрілість Пити, але можна витримувати
Категорія Ігристе вино

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари