Вино Італії ігристе BORTOLOMIOL PRIOR VALDOBBIADENE PROSEC Біл.Сух 0.75л [8010447141008] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Італії ігристе BORTOLOMIOL PRIOR VALDOBBIADENE PROSEC, Біле, Сух 0.75 л [8010447141008]

  • Бренд: Bortolomiol
  • Немає в наявності
629 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Бренд Bortolomiol з'явився в середині минулого століття, коли Джуліо Бортоломіоль, ґрунтуючись на досвіді своєї сім'ї й здобувши спеціальну освіту в школі енологів Conegliano, зайнявся виноробством. Досвід, старовинні рецепти та секрети створення елітного вина, що дісталися йому в спадок, успішно втілилися в новий виплід Джуліо.

Але йому спочатку було непросто, позаяк після Другої світової війни багато виноградників занепали та просто загинули. Створювати масово вина тільки на своїй сировині він не міг, тому почав умовляти сусідів не кидати родючі землі, і разом із ним опановувати перспективний ринок.

Через двадцять років його виноградники не просто розрослися, а й стали займати найкращі зони для виноробства. З огляду на добрий глинистий склад ґрунту та високий вміст у ній марганцю, корисних мінералів, рідко траплялися неврожайні роки.

Сім'я Бортоломіоль стала вирощувати елітні сорти винограду, як-от:

  • Просеко або Глера
  • Вердізо
  • Перера
  • Б'янкета
  • Піно

В процесі виробництва вина Джуліо досить багато експериментував, використовуючи технологію створення ігристих напоїв за методом Шарма. Він зробив основний акцент на просеко, що на ті часи було досить незвичайним ходом, позаяк із цього сорту створювали прості солодкі напої. Завдяки успішним дослідам над непростою сировиною, він заснував так зване Братство Просеко, куди увійшли найкращі на той час винороби регіону.

Перша національна виставка, присвячена ігристим винам, була відкрита за безпосередньої участі сім'ї Бортоломіоль. Цей захід пізніше став відомим Форумом італійських ігристих вин.

Зараз компанія, що випускає бренд Bortolomiol, успішна як ніколи, але, на жаль, її засновник не побачив усіх досягнутих масштабів. Зараз фірмою Джуліо керують його чотири дочки. Їхня підприємницька жилка, розум, вміння працювати в згуртованій команді зробили компанію батька успішнішою й відомої за межами країни.

На згадку про всі досягнення батька та його прекрасні душевні якості, вони заснували спеціальні курси для молодих і талановитих виноробів. Ті студенти, які стають найкращими, здобувають іменну стипендію, названу на честь батька засновника.

Елегантне ігристе вино Prior з перших хвилин зачаровує чистим, тонким, фруктовим ароматом і оксамитовим, свіжим смаком. У лінійці вин Tradizionali його представлено під номером I. Ця цифра між пляшкою й етикеткою означає, що винороб-новатор Джуліо Бортоломіол створив його першим. Сьогодні вино є одним із найпоширеніших на винному ринку Італії й за її межами, багато в чому завдяки гарному співвідношенню ціни та якості.

Характеристики
Виробник Bortolomiol
Країна Італія
Регіон Венето, Тревізо
Класифікація DOCG
Сорт винограду Глера
Вміст цукру Брют
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 12%
Категорія Ігристе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари