Херес Іспаніі Alexandro Амонтілладо, 17%, Біл, Сух, 0.75 л [8437007529470] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Херес Іспаніі Alexandro Амонтілладо, 17%, Біле, Сухе, 0.75 л [8437007529470]

479 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Компанія Aecovi Jerez, утворена в 1989 році, позиціонується на ринку як "кооператив другого рівня", до якого входять чотири дрібніших кооперативи зони Marco de Jerez ("трикутник хересу") — Catolico-Agrícola (Chipiona), Nuestra Señora de las Angustias (Jerez), Covisan (Sanlucar de Barrameda) і Union de Viticultores Chiclaneros (Chiclana). Всього під заступництвом компанії перебуває приблизно 1 200 дрібних постачальників винограду або 20% всіх виноградників "трикутника".

Вина під маркою Aecovi виробляються з 2008 року з використанням винятково традиційних методів виноробства та сертифікованої сировини. Частина вин компанії (Jerez-Xeres-Sherry, Manzanilla-Sanlucar de Barrameda) має класифікацію DO, інші вина мають маркування Tierra de Cadiz.

Характеристики
Виробник Aecovi Jerez
Країна Іспанія
Регіон Андалусія
Сорт винограду Педро Хіменеc, Паломіно Фіно
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 17%
Категорія Тихе
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Бурштиновий
Аромат Аромат хересу демонструє яскраве поєднання деревних і горіхових нот.
Смак Складний, вибуховий смак хересу має насичений букетом з деревними і горіховими тонами і пікантним солонуватим фіналом.
Гастрономічна поєднуваність Херес рекомендується в поєднанні з рибою, білим м'ясом, супами, грибними стравами. Цікавий при подачі до витриманими сирами.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари